Serwery Diablo 4 po dwóch dniach padły! Stany Zjedoczone bez grania, Europa doczekała się ograniczenia dostępu!

lubiegrac news Serwery Diablo 4 po dwóch dniach padły! Stany Zjedoczone
Serwery Diablo 4 po dwóch dniach padły! Stany Zjedoczone bez grania, Europa doczekała się ograniczenia dostępu!Tamer Adas | 9 czerwca 2023, 07:15

Nawet Summer Game Fest nie sprawiło, że Blizzard Entertainment skutecznie sobie poradził z ruchem na serwerach Diablo 4! Od wczorajszego poranka prowadzone były prace, które ostatecznie nie przyniosły efektu, gdyż w nocy naszego czasu serwery w Amerykach padły, natomiast w Europie doczekał się sporego ograniczenia dostępu....

Blizzard Entertainment zarzekało się, że doskonale sobie poradzi z premierą Diablo 4, jednakże jak widać trend utrzymał się niezwykle krótko, ponieważ już 8 czerwca serwery amerykańskie przestał funkcjonować, a gracze zaczęli otrzymywać komunikaty o błędzie związanym z nieudanym połączeniu.

W tym samym czasie amerykańska korporacja Activision Blizzard zdecydowała się wprowadzić spore ograniczenia w dostępie dla kolejnych graczy w Europie. Ci co prawda mogli się zalogować, ale dopiero po otwarciu się miejsca w bardzo, bardzo długiej kolejce!

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Nie zabrakło zapewnień o tym, że trwają prace, które mają jak najszybciej naprawić problem, widać jednak, że obawy krytyków były słuszne i konieczność stałe go połączenia z siecią spowodował, że tytuł ma problem, a społeczność staje się niezadowolona, gdyż oczekiwanie na swoją sesje nie jest to coś, za co chce się zapłacić przeszło 300 złotych.

Wyczekiwane Diablo IV ma premierę zaliczyć już 6 czerwca 2023 r. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamespot.com/articles/diablo-4-servers-down-as-error-300202-prevents-logins/1100-6514993/ https://twitter.com/BlizzardCSEU_EN/status/1666933151132979200?cxt=HHwWgMDUmdC3kaIuAAAA

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners