Co wiemy o 1 sezonie Diablo 4? Kiedy wystartuje? Co z postaciami oraz przepustką sezonową?

lubiegrac news Co wiemy o 1 sezonie Diablo 4? Kiedy wystartuje? Co z postaciami oraz przepustką sezonową?
Co wiemy o 1 sezonie Diablo 4? Kiedy wystartuje? Co z postaciami oraz przepustką sezonową?Tamer Adas | 25 czerwca 2023, 20:35

Już wkrótce ma wystartować pierwszy sezon Diablo 4, tymczasem w poniższym wpisie odnajdziecie najważniejsze informacje dotyczące nowości, jakie będzie można sprawdzić w najbliższym czasie. Kiedy wystartują nowości z przepustką sezonową i zmianami w segmencie postaci?

Activision Blizzard i Blizzard Entertainment już w przyszłym miesiącu rozpoczną realizowanie usługowej części swojej ostatniej produkcji, która ma zaoferować graczom szereg nowości oraz atrakcji, rozwijających tytuł o kolejne godziny zabawy i elementów do odblokowywania.

Kiedy wystartuje Sezon 1 Diablo 4?

Zgodnie zapowiedzią "Zamieci" pierwszy sezon ma oficjalnie zagościć mniej więcej w połowie czy pod koniec lipca, wprowadzając w swoich ramach szereg nowości, które mają dostarczać graczom masę atrakcji oraz niespodzianek różnego typu.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Pierwsza przepustka sezonowa wystartuje z...

W ramach pierwszej przepustki sezonowej gracze mogą liczyć na szereg elementów kosmetycznych dla naszej postaci oraz jej wierzchowca, dostępnych w ramach płatnej oraz darmowej ścieżki. W ten sposób postęp nie będzie nagradzany równomiernie. W ramach 27 progów za darmo oraz 63 płatnych uzyskamy nowości, w ramach Battle Passowego doświadczenia.

Czas na postacie sezonowe!

Nie zabraknie także kontrowersyjnej zmiany, wymuszającej opracowanie zupełnie nowych postaci sezonowych w Diablo 4, które jako jedyne będą w stanie brać udział w pozyskiwaniu doświadczenia. Istnieje w ich ramach możliwość wzięcia udziału w kampanii fabularnej lub od razu skupienia się na nowych atrakcjach i endgame'iem.

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 r. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamespot.com/articles/diablo-4-season-1-release-date-battle-pass-and-character-reset-details/1100-6514821/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners