Sezon 5 Diablo IV wkrótce trafi na PST! Autorzy zapraszają do zapoznania się z szykowanymi nowościami

lubiegrac news Sezon 5 Diablo IV wkrótce trafi na PST! Autorzy zapraszają
Sezon 5 Diablo IV wkrótce trafi na PST! Autorzy zapraszają do zapoznania się z szykowanymi nowościamiTamer Adas | 24 czerwca 2024, 20:35

"Zamieć" oficjalnie ogłosiła, że wyczekiwany, 5 sezon gry Diablo IV wkrótce zagości na serwerach PST! Gracze mają już okazję zapisać sobie datę startu testów, które umożliwią autorom dopracowanie nadchodzącego, darmowego rozszerzenia swojego hack'n'slasha.

Od 25 czerwca do 2 lipca Activision BlizzardBlizzard Entertainment wszyscy zainteresowanie fani będą mieli okazję zapoznać się z 5 sezonem gry Diablo 4. Gracze mogą się szykować do wstępnej prezentacji i udostępnienia nowości, które będzie można z autorami dopracować przed pełnoprawną premiera.

W ramach udostępnionej zawartości możliwe jest zapoznania się z nowymi seriami zadań, świeżo wprowadzanymi funkcjami oraz pakietem usprawnień, które mają spowodować, że rozgrywka stanie się bardziej komfortowa oraz satysfakcjonująca.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Jak zdradzili przedstawiciele studia, strategia realizacji testów będzie identyczna jak w przypadku Łupów na Nowo. Po zakończeniu się wspomnianego okresu PST, deweloperzy podsumują wewnętrzne opinie graczy oraz wprowadzą zmiany, które mają poskutkować wyższą jakością doświadczenia.

Krok po kroku autorzy szlifują swój tytuł oraz kolejne spore aktualizacje, które mają na celu zapewnienie graczom faktycznie przemyślanych i przetestowanych nowości, które coraz częściej zmieniają fundamenty rozgrywki. Przygotowanie do dodatku poprzez Sezon 5 będzie kluczowym krokiem, aby zweryfikować, czy tytuł jest w stanie się obronić.

Najnowsze Diablo 4 ukazało się 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners