Pierwszy sezon Diablo 4 negatywnie zaskoczy graczy? Blizzard zdecydował się na... dziwny system dla postaci

lubiegrac news Pierwszy sezon Diablo 4 negatywnie zaskoczy graczy? Blizzard
Pierwszy sezon Diablo 4 negatywnie zaskoczy graczy? Blizzard zdecydował się na... dziwny system dla postaciTamer Adas | 24 czerwca 2023, 20:35

"Zamieć" zdecydowała się zaskoczyć, graczy oferując dość dziwne rozwiązanie w kwestii postaci oraz nadchodzącego pierwszego sezonu Diablo 4, w ramach którego... konieczne będzie zbudowanie nowych bohaterów sezonowych. Co zatem z dotychczasowymi oraz z dokonanym już oraz w przyszłości postępem?

Activision Blizzard i Blizzard Entertainment negatywnie zaskakują graczy nagłym ogłoszeniem dotyczącym startu pierwszego sezonu nowego Diablo, w ramach którego... konieczne będzie przygotowanie kolejnej, tym razem sezonowej postaci! Abstrakcyjny system będzie wymuszał przygotowanie kolejnego bohatera, który będzie ruszał do walki ze złem.

Zapewnienia Roda Fergussona o tym, że delektowanie się sezonowymi misjami, atrakcjami oraz battle passem wymagają opracowanie kolejnego wojownika, czarodzieja czy nekromanty nie tylko brzmią dziwnie, ale wydają się zupełnie nie brać pod uwagę tego, jak wielki dotychczas wykonano postęp oraz jak wiele godzin poświęcono, aby dotychczasowy druid był faktycznie skuteczny w walce.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Co prawda jeżeli tylko będziemy chcieli, możemy pominąć powtarzanie kampanii fabularnej... niemniej w dalszym ciągu pojawia się konieczność przygotowania herosa, którego należy natychmiast przygotować pod własny styl, wizję, umiejętności oraz build. A przecież już wykonaliśmy sporą pracę, aby wszystko posprawdzać oraz ostatecznie dobrać w odpowiednią synergię.

Wydawać się zwyczajnie może, że ktoś popełnił błąd, ostatecznie nie potrafiąc się przyznać do niego i nie ostrzegając wcześniej graczy, że dojdzie do tego typu sytuacji. To po prostu słabe i na wielu poziomach pokazuje, że niestety Blizzard wciąż nie wyciąga wniosków ze swoich błędów...

 

 

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 r. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [1]:
avatar redaktor
dodano: 2023-06-25 09:04:31

Totalnie mnie to odrzuca. Mam ponownie przechodzić tę nierówną kampanię? Podziękuje.

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners