Shadow of the Tomb Raider doczekało się kolejnego wycieku...
lubiegracnews Shadow of the Tomb Raider doczekało się kolejnego wycieku...
| 19 czerwca 2017, 12:05
Shadow of the Tomb Raider po raz kolejny doczekało się wielkiego przecieku, tym razem związanego z oficjalnymi grafikami raz logiem.
Tym razem błąd popeÅ‚niÅ‚a agencja marketingowa, która dotychczas wspóÅ‚pracowaÅ‚o ze Square Enix. Kilka wersji logotypu oraz niewiele mówiÄ…ce grafiki równie dobrze, mogÅ‚yby być faÅ‚szywe, jednakże wczeÅ›niejsza wpadka i jej efekty doskonale ze sobÄ… pasujÄ….
Chyba nie muszÄ™ Wam tÅ‚umaczyć z jakiego powodu oficjalna prezentacja tej gry nie spotka siÄ™ z wielkimi emocjami, prawda? Po sprzedaży io Interactive to kolejny cios dla wydawcy, który powoli wpada w pewnego rodzaju niebezpiecznÄ… strefÄ™.
Małe grafiki zaprezentowały nam coś w rodzaju piramid, gdy zatem odejmiemy te egipskie to pozostają nam jeszcze jedynie te w środkowo-południowej Ameryce. Czyżbyśmy mieli tym razem tam trafić? Wszystko wskazuje na to, że tak.
Dajcie nam znać jak Wy nastawiacie siÄ™ na tego typu podróż oraz czego spodziewacie siÄ™ po nastÄ™pnej odsÅ‚onie?
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu