Shadows of New York to samodzielny dodatek do Coteries of New York!

lubiegrac news Shadows of New York to samodzielny dodatek do Coteries of New York!
Shadows of New York to samodzielny dodatek do Coteries of New York!Tamer Adas | 15 kwietnia 2020, 15:45

Shadows of New York to świeżo zapowiedziany, samodzielny dodatek do Vampire: The Masquerade - Coteries of New York, który sprawdzimy w tym roku!
 
Przełom zeszłego i obecnego roku bez dwóch zdań należał między innymi do Draw Distance, które wypuściło swój hit w postaci Vampire: The Masquerade – Coteries of New York, tymczasem w tym roku będziemy się mogli zapoznać także z... samodzielnym dodatkiem Vampire: The Masquerade – Shadows of New York!
 
Ponownie przyjdzie nam się wcielić w... nikogo, kto staje się wyrzutkiem nawet z własnej sekty, natrafiając na klan Lasombra i jego walkę o swoją pozycję i wpływy.
 
Nasza protagonistka została odrzucona z grupy imigrantów, musząc od tej pory zmagać się nałogiem oraz problemami, których nie rozwiązuje obserwowanie miasta z jednej z sieciówki o czwartej nad ranem.
 
Nowy Jork nie jest jej przyjazny, a klątwa klanu pozbawia ją możliwość wykorzystania współczesnej technologii, co niestety uzupełnia się z dotykającą ją dysocjacją.
 
Anarchiści tracą swojego lidera w okrutnych okolicznościach, co sprawia, że zdarza się dla nas okazja. To my zajmiemy się rozwiązaniem zagadki jego śmierci, co... nie spodoba się wielu. 
 
Na każdym kroku czekają na nas pułapki, a Jvhad i wielka gra licznych pokoleń wampirów nie jest dobrym czasem na śledztwo. Klan Lasombra nas jednak do czegoś zobowiązuje, nawet jeżeli Księżna Ventrue i jej poplecznicy mają ją za nic.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners