Shark Bait VR to nadchodzący horror VR, przy którym Immersion Games współpracuje z Tiktokerem Daybreak!

lubiegrac giełda Shark Bait VR to nadchodzący horror VR, przy którym Immersion
Shark Bait VR to nadchodzący horror VR, przy którym Immersion Games współpracuje z Tiktokerem Daybreak!Tamer Adas | 20 listopada 2023, 07:15

Shark Bait VR to nadchodzący horror VR to zupełnie nowy tytuł studia Immersion Games, który w tym przypadku zdecydował się na współpracę z Tiktokerem Daybreak! Czego się gracze mogą spodziewać po tym projekcie?

Notowana na NewConnect spółka produkująca gry na gogle wirtualnej rzeczywistości zdecydowała się zapowiedzieć swój kolejny tytuł w postaci Shark Bait VR. Produkcja jest o tyle ciekawa, że istotny udział w pracach pełni popularny twórca z TikToka - Daybreak.

Specjaliści chcą połączyć ze sobą tytuł o przetrwaniu z mocnym naciskiem na odkrywanie podwodnych przestrzeni oraz aspektem horroru, który towarzyszyć ma polowaniu na rzadkie gatunki ryb. W ramach kilku trybów zabawy spodziewać się można nieco innego balansu na poszczególne mechaniki oraz systemy.

Właścicielem prac do tytułu będzie Enver Studio LLC, natomiast Immersion Games może liczyć na procent od przychodów ze sprzedaży, jednocześnie współpracując z tę wydawniczą agencją w sferze swoich innych tytułów: Disc Ninja oraz Extreme Escape.

Przeczytaj również: Recenzja karty graficznej SAPPHIRE AMD Radeon RX 7700 XT PURE 12GB GDDR6

Shark Bait VR to pod wieloma względami niezwykle oryginalny i ciekawy projekt. Ważną rolę w jego przygotowaniu, jak i w dalszym rozwoju odegra popularny twórca na TikToku – Daybreak – który ma blisko 200 tys. obserwujących, a jego filmy polubiło już ponad 6,3 mln użytkowników. Wspólnie ze swoją społecznością będzie miał wpływ m.in. na zawartość dodawaną do gry. Taki model współpracy to gwarancja świetnego dialogu z graczami i jesteśmy niezmiernie ciekawi ich pomysłów - mówi Bartosz Rosłoński, CEO Immersion Games.

Akcje Immersion Games S.A. notowane są na NewConnect od 1 marca 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners