Świat przygodówek #162 - Sherlock Holmes The Awakened, The End of the Sun, Planet Lana i SELENI w wersjach demo

lubiegrac news Świat przygodówek #162 - Sherlock Holmes The Awakened
Świat przygodówek #162 - Sherlock Holmes The Awakened, The End of the Sun, Planet Lana i SELENI w wersjach demoAgata Dudek | 8 lutego 2023, 23:00

W kolejnym odcinku "świata przygodówek" przedstawiamy gry w wersji demo. A są to Sherlock Holmes The Awakened, The End of the Sun, Planet Lana i SELENI.

Przyszedł czas na nową edycję Steam Next Festiwal, w której przez najbliższe dni przyjdzie nam przetestować i sprawdzić wiele wersji demonstracyjnych, także gier przygodowych. Dziś przedstawiamy kilka z nich. 

Zapoznaj się również z: Wrażenia z wersji demonstracyjnej Sherlock Holmes The Awakened, zapowiada się doskonały remake Przebudzenia

Nadszedł czas na sprawdzenie, często wyczekiwanych przez nas growych produkcji, które przez tydzień są dostępne do przetestowania podczas lutowej edycji Steam Next Festiwal. Wśród tytułów znalazły się także gry z gatunku przygodowego, a to kilka ich propozycji. 

Pierwszym tytułem jest remake Przebudzenia, gra od ukraińskiego studia Frogwares, o tytule Sherlock Holmes The Awakened, która jest już dostępna dla wszystkich w publicznym demo, a z którego wrażenia z wersji demonstracyjnej znajdziecie na łamach naszego serwisu. 

Wersja demo, dostępna podczas tej edycji festiwalu obejmuje około godziny rozgrywki, w której badamy szwajcarski zakład psychiatryczny, by dowiedzieć się jakie przerażające rzeczy tam się dzieją. Wraz z udostępnieniem dema na Steam Next Festiwal, Frogwares pokazało zupełnie nowy zwiastun z rozgrywki. Prezentuje on zupełnie nowe materiały na temat zarówno szaleństwa, jakie znajdziemy w tym zakładzie, ale i na temat samego śledztwa w grze. 

Premiera gry zarówno na komputery, jak i na konsole przewidziana jest w pierwszym kwartale tego roku. 

Grą, której wrażenia z wersji demonstracyjnej już także znajdziecie na stronie, a która jest do ogrania także na wspomnianym festiwalu, jest The End of the Sun, gra od polskiego studia The End of the Sun Team, małego, trzyosobowego studia, które pracuje nad swoim projektem już od pięciu lat. 

Demo zawiera około 1 godziny rozgrywki. Posiada wersję angielską i polską - pełną audio. Pełna wersja gry będzie dostępna w 9 językach. Podczas festiwalu deweloperzy będą transmitować demo i opowiadać o procesie tworzenia gry, inspiracjach i technologii.

Twórcy planują wydać pełną wersję gry w IV kwartale 2023 r. 

Swoje miejsce na Steam Next Festiwal ma także przygodowa platformowa gra logiczna z Planet of Lana, dzieło niezależnego Wishfully Studios, wydana dzięki Thunderful Publishing, która pozwala nam zanurzyć się w stworzoną w urokliwym stylu graficznym historię pewnego dziecka, które jest zdeterminowane, by ratować swoją planetę. 

Przeczytaj również: Last Christmas, przygodowa gra o przygotowywaniu najlepszych świąt Bożego Narodzenia zadebiutuje na Steam

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste. Premiera przewidziana na wiosnę 2023 roku.

Kończymy wersję demonstracyjną także przygodowo-platformowego projektu, o tytule SELINI, które to demo pojawiło się jakiś czas temu, ale obecnie jego twórca ze studia CYMBAN wprowadził w rozgrywkę szereg ulepszeń. Zmieniają one nie tylko samą rozgrywkę, ale i poziom satysfakcji z gry, w której to w platformowy stylu, w jakim jest wykonana gra SELINI poznajemy niewerbalny stosunek człowieka i maszyny. 

Gra nie ma jeszcze swojej daty premiery. 

Steam Next Festiwal - gry przygodowe

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners