Ship of Fools z darmową aktualizacją, a Worldless z przedsprzedażą i ścieżką dźwiękową

lubiegrac news Ship of Fools z darmową aktualizacją, a Worldless z przedsprzedażą i ścieżką dźwiękową
Ship of Fools z darmową aktualizacją, a Worldless z przedsprzedażą i ścieżką dźwiękowąTamer Adas | 7 listopada 2023, 10:10

W poniedziałek doszło do dwóch zdarzeń w branży gier. Z jednej strony Ship of Fools doczekało się darmowej aktualizacji. Inny tytuł niezależny: Worldless doczekał się startu przedsprzedaży oraz zapowiedzi udostępnienia ścieżki dźwiękowej wraz z premierą gry.

Już teraz możemy się zdecydować na zakup gry Worldless, która oficjalnie zagości na rynku 21 listopada, oferując graczom możliwość przeniesienia się do niezwykłego świata, który ubrano w 12 wyrazistych, ciekawych oraz tajemniczych utworów. Ścieżka dźwiękowa zostanie udostępniona do sprzedaży wraz z wydaniem Deluxe Edition.

Przeczytaj też:

 

Niezwykłą metroidvanię z elementami RPG-a oraz wyjątkowym systemem turowej walki uzupełniono o wyjątkowy klimat, który ma zapaść na długo w naszej pamięci.

Tymczasem Team17 oraz Fika Productions udostępniły darmową aktualizacji dla swojej gry Ship of Fools zatytułowaną Fish & Ships, skupiającą się na zupełnie nowej postaci Otto. Nie zabrakło także nowych aktywności czy amunicji do zdobycia.

Aż cztery nowe statki oraz artefakty i wyzwania sprawiają, że spodziewać się możemy nowych atrakcji, które dobrze się uzupełniają z drugim płatnym DLC-kiem Water Garden Duo czy też ze świetnym wydaniem Aquapocalypse Edition.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners