Sifu z modyfikatorami, Battlefield 2042 z pokazem 2 sezonu, Disney Dreamlight Valley ze zwiastunem - Krótkie Info

lubiegrac news Sifu z modyfikatorami, Battlefield 2042 z pokazem 2 sezonu
Sifu z modyfikatorami, Battlefield 2042 z pokazem 2 sezonu, Disney Dreamlight Valley ze zwiastunem - Krótkie InfoTamer Adas | 28 sierpnia 2022, 13:00

Sifu z modyfikatorami, Battlefield 2042 z pokazem 2 sezonu, Disney Dreamlight Valley ze zwiastunem. Więcej w Krótkie Info!

Sloclap zdecydowało się ogłosić, że już 31 sierpnia w Sifu pojawi się nowa aktualizacja, wprowadzająca pakiet nowości, pośród których najważniejszymi są modyfikatorami, umożliwiające samodzielne projektowanie indywidualnego pakietu zasad dla danego przejścia.

 

DICE i Electronic Arts zdecydował się ogłosić, że w Battlefieldzie 2042 wystartuje już już 30 sierpnia 2. sezon gry, zatytułowany Mistrzowie Broni.

 

Dakar Desert Rally doczekało się opublikowania nowego zwiastuna, prezentującego rozgrywkę, jej otwarty świat oraz przypominającego o dacie premiery, którą został dzień 4 października.

 

Disney Dreamlight Valley doczekało się na gamescomie 2022 zupełnie nowego zwiastuna, prezentującego nadciągający Wczesny Dostęp gry Gameloftu.

 

Zapoznaj się również z: Systemy RPG na lubiegrac.pl


ESL Pro League powróci na Maltę, za sprawą przedłużenia współpracy pomiędzy podmiotami ESL Gaming i GamingMalta. Pierwsze zawody już 31 sierpnia, w ramach fazy grupowej 16. sezonu.

 

Gungrave G.O.R.E doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą został dzień 22 listopada bieżącego roku.

 

Team17 doczekało się zapowiedzi kolejnego tytułu Dredge, za który produkcyjnie odpowiada nowozelandzkie studio Black Salt Games.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners