Polski horror zostanie pokazany za miesiąc podczas wydarzenia PlayStation?

lubiegrac giełda Polski horror zostanie pokazany za miesiąc podczas wydarzenia PlayStation?
Polski horror zostanie pokazany za miesiąc podczas wydarzenia PlayStation?Tamer Adas | 3 kwietnia 2024, 07:15

Według najnowszych plotek Silent Hill 2 remake ma zostać już za miesiąc zaprezentowany podczas wydarzenia PlayStation. Doniesienia mówią o tym, że produkcja Bloober Teamu i Konami pojawi się na imprezie z kolejnym zwiastunem i przebitkami z rozgrywki.

W dalszym ciągu Bloober Team i Konami nie zdradziły między innymi daty premiery odświeżenia drugiego Silent Hilla, tymczasem w sieci pojawiły się nieoficjalny doniesienia Jeffa Grubba, zgodnie z którymi polska gra ma ponownie zaprezentować się podczas kolejnej imprezy Sony.

Po raz ostatni horror mieliśmy okazję ujrzeć w trakcie minionego State of Play, gdzie japońska firma z sobie tylko wiadomego powodu zdecydowała się zaprezentować jedynie materiały skupione wokół systemu walki, a przynajmniej kilku przebitek w jego ramach.

Zapoznaj się także z: 4. aktualizacja Age of War jest już dostępna w Conan Exiles! Co tym razem wprowadzono?

To właśnie Konami odpowiada za marketing, zatem pokrywa się to z doniesieniami z Bombcastu, że nowy materiał wideo zostanie pokazany podczas majowego wydarzenia. Nie wiemy obecnie, czym będzie impreza, ale zgodnie z dotychczasową tradycją powinno być to pełnoprawnie PlayStation Showcase.

Z racji bardzo słabego portfolio PS Studios do przyszłego roku, spodziewać się możemy nieco innej postaci wydarzenia, które będzie zmuszone na postawienie akcentów w nieco inną stronę. Nim jednak nie dojdzie do oficjalnego ogłoszenia, jesteśmy skazani na oczekiwanie na konkrety...

Odświeżenie Silent Hill 2 Remake powinno teoretycznie ukazać się w 2024 roku. Gra na pewno zmierza na konsolę PlayStation 5 oraz komputery osobiste.

Spółka Bloober Team S.A. notowane jest obecnie na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/silent-hill-2-remake-will-be-showcased-at-a-playstation-event-in-may-rumour

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners