Siódma darmówka Epic Games Store jeszcze pozytywniej zaskakuje!

lubiegrac news Siódma darmówka Epic Games Store jeszcze pozytywniej zaskakuje!
Siódma darmówka Epic Games Store jeszcze pozytywniej zaskakuje!Tamer Adas | 25 grudnia 2023, 17:05

Poznaliśmy siódmą grę, którą możemy zgarnąć zupełnie za darmo w sklepie Epic Games Store. Jaką darmówkę możemy dodać do swojej biblioteki w pierwszym dniu świąt Bożego Narodzenia w 2023 roku?

The Outer Worlds Spacer’s Choice Edition darmową grą na Epic Games Store

Doczekaliśmy się ogłoszenia siódmej darmowej gry w sklepie Epic Games Store. W ramach akcji w 2023 roku pozyskać do swojej kolekcji możemy The Outer Worlds Spacer’s Choice Edition. To kolejne pozytywne zaskoczenie, gdyż to odświeżenie gry Obsidian Entertainment, zadebiutowało na początku marca!

Przeczytaj też:

Czym jest The Outer Worlds Spacer’s Choice Edition?

Spacer’s Choice Edition to ulepszone wydanie gry The Outer Worlds, intrygującego i mniejszego w skali RPG-a od autorów między innymi Tyranny czy Pillars of Eternity, określany przez fanów kosmicznym Falloutem New Vegas. Autorzy tego sequela doczekali się szeregu pochwał, natomiast za sprawą Private Division powstała wersja doszlifowania i rozbudowana.

Jej początkowe przyjęcie nie było najlepsze, ale z czasem kolejne poprawki sytuację polepszyły, a przecież zapomnieć nie możemy także o tym, że podstawowe wydanie oferowało mnóstwo zabawnych sytuacji i masę satysfakcjonujących momentów.

Tajemnicza gra kolejną darmówką od 26 grudnia do 27 grudnia 2023 r. do 17:00

Tradycyjnie w grudniu Epic Games oferuje gry niespodzianki, które co najwyżej wyciekają kilka godzin wcześniej. Generalnie rzecz ujmując, gigant stara się, aby tytuł-niespodzianka nie został ujawniony zbyt szybko. Pozostają jedynie zajawki, które nie zawsze można łatwo rozwikłać.

Nie inaczej będzie do końca odchodzącego 2023 roku.

Epic Games Store - pobierz darmową grę

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners