Siostra śmierć, Netflix z nowym hiszpańskim horrorem o zakonnicy, dawnym klasztorze i tajemnicy

lubiegrac newsy filmowe Siostra śmierć, Netflix z nowym hiszpańskim horrorem o zakonnicy, dawnym klasztorze i tajemnicy
Siostra śmierć, Netflix z nowym hiszpańskim horrorem o zakonnicy, dawnym klasztorze i tajemnicyAgata Dudek | 24 października 2023, 08:00

Tuz przed Halloween, w miesiącu październiku na platformę Netflix trafia sporo produkcji z gatunku grozy. Jednym z takich tytułów jest film, który zasili nie tylko grono produkcji grozy, ale także tytulów hiszpańskich, których na Netflix jest coraz więcej. Horror nosi tytuł Siostra śmierć i został przez Netflix pokazany na zapowiadającym go zwiastunie. 

Siostra śmierć to kolejny horror z Hiszpanii, którego fabuła, podobnie jak w filmie Zakonnica, którego druga odsłonę tego obejrzymy na obejrzymy na HBO Max, koncentruje się na siostrze zakonnej. Opowieść grozy zadebiutuje już za moment, a tymczasem Netflix dzieli się jego filmową, pełną grozy zapowiedzią. 

Zapoznaj się również z: MSI VIGOR GK41 to kawałek świetnego sprzętu dostępnego za niezłe pieniądze! - Recenzja klawiatury mechanicznej dla graczy

O czym jest Siostra śmierć?

Fabuła Siostra śmierć rozgrywa się w powojennej Hiszpanii, a jej bohaterką jest Narcisa, młoda nowicjuszka, która obdarzona jest nadprzyrodzonymi mocami. pewnego dnia przyjeżdża do szkoły dla dziewcząt, które niegdyś było klasztorem. Tam ma podjąć się pracy jako nauczycielka. Niedługo potem Narcisa zaczyna być nękana dziwnymi wydarzeniami, i niepokojącymi sytuacjami, które zmuszają ją do zajęcia się rozwikłaniem przerażających tajemnic, jakie otaczają to miejsce. 

Obsada Siostra śmierć

W obsadzie Siostra śmierć znaleźli się: Aria Bedmar jako Narcisa, Almudena Amor, Maru Valdivielso, Luisa Merelas, Chelo Vivares. A także: Adriana Camarena, Marcelo Carvajal, Daniela Casas, Marina Delgado, Claudia Fernández Arroyo, Pablo Guisa Koestinger, Olimpia Roch, Sara Roch i Consuelo Trujillo.

Reżyserem filmu jest Paco Plaza, zaś autorem scenariusza Jorge Guerricaechevarría.

Przeczytaj też: Netflix mocny, HBO Max wyraźnie zwyżkuje, AppleTV+ podąża ich śladami... jak zmienił się rynek internetowych platform filmowo-serialowych?

Kiedy zadebiutuje Siostra śmierć?

Siostra śmierć zadebiutuje na platformie Netflix 27 października 2023 roku. 

Zwiastun Siostra śmierć

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners