Skok w Głębiszcze trafi za kilka dni do Finałowego starcia na Bezludziu w Hearthstone!

lubiegrac e-sport Skok w Głębiszcze trafi za kilka dni do Finałowego starcia na Bezludziu w Hearthstone!
Skok w Głębiszcze trafi za kilka dni do Finałowego starcia na Bezludziu w Hearthstone!Tamer Adas | 14 stycznia 2024, 20:35

Już za kilka dni Skok w Głębiszcze oficjalnie zagości w Finałowym starcia na Bezludziu w Hearthstone, dzięki czemu fani karcianki doczekają się kolejnej niezwykłej przygody w ramach obranego klimatu Dzikiego Zachodu świata Azeroth. Co czeka fanów tym razem?

Blizzard Entertainment zdecydował się zapowiedzieć, że już 18 stycznia wystartuje kolejna miniseria w ich hitowej karciance Hearthstone. W ten sposób fani mogą się przygotować do Skoku w Głębiszcze, który będzie jedną z większych nowości w ramach Finałowego starcia na Bezludziu.

Krwawy Kamień jeszcze tak głęboko się nie znalazł, a z wnętrza podziemnych labiryntów zaczynają wychodzić potężne żywiołaki! To powoduje, że Eliza Astrowidząca oraz jej sojusznicy zaczynają walkę wraz z między innymi Brannem Górnikiem Głębinowym, aby uratować trudną sytuację...

Zapoznaj się także z: Najlepsze karcianki cyfrowe - Które tytuły podbiły rynek? Które mocno się trzymają? Co je wyróżnia?

Wraz z nowym mini wydarzeniem fani mogą się spodziewać 38 zupełnie nowych kart, które oferując między innymi dwuklasowość, słowo Wykop czy świetne uzupełnianie się taktycznie wraz z Legendą: Kamienną Matką Terrazana.

W lutym 2024 roku spodziewać się można między innuymi Przeplatanki z nowymi wyzwaniami, opcjami taktycznymi oraz sposobami pozyskiwania pełnego potencjału z rzadkich, epickich oraz legendarnych kart. Nie zabraknie także powrotu Księżycowego Nowego Roku z codziennymi misjami specjalnymi i wyjątkowymi nagrodami do zdobycia!

Hearthstone Finałowe starcie na Bezludziu zagościło na rynku wczoraj, w środę 15 listopada 2023 r. na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners