Skull and Bones przedpremierowo na PGA 2022, Hatsune Miku w Fall Guys, Hooded Horse z dwoma hitami w portfolio! - Krótkie Info

lubiegrac news Skull and Bones przedpremierowo na PGA 2022, Hatsune Miku
Skull and Bones przedpremierowo na PGA 2022, Hatsune Miku w Fall Guys, Hooded Horse z dwoma hitami w portfolio! - Krótkie InfoTamer Adas | 21 września 2022, 10:09

Skull and Bones przedpremierowo na PGA 2022, Hatsune Miku w Fall Guys, Hooded Horse z dwoma hitami w portfolio! Więcej w Krótkie Info!

Podczas zbliżających się targów Poznań Game Arena 2022, gdzie będą mieli okazję do zaznajomienia się z przedpremierowym pokazem gry Skull and Bones, w specjalnych, kinowych warunkach.

 

Hatsune Miku oficjalnie pojawi się w Fall Guys, w ramach dedykowanego sobie specjalnego wydarzenia z szeregiem nagród do zdobycia!

 

Hooded Horse oficjalnie ogłosiło, że dwa hity trafiają do oferty wydawniczej firmy: cenione Xenonauts 2 oraz Heart of the Machine.

 

Zapoznaj się także z: Whateverland, ręcznie rysowana przygodówka inspirowana filmami Tima Burtona już na PC

 

DRAGO entertainment pochwaliło się, że Food Truck Simulator spłacił się w ciągu... zaledwie 54 godzin od oficjalnej premiery!

Po 54 godzinach od premiery naszego Food Trucka odnotowaliśmy zwrot kosztów produkcyjnych zainwestowanych w grę. Po 72 godzinach tytuł sprzedał się w nakładzie 15 tys. egz. Pracujemy jeszcze nad poprawą ocen, dlatego w piątek wydaliśmy pierwszy hotfix, a w przyszłym tygodniu planujemy kolejny. – informuje Joanna Tynor, Prezes Zarządu DRAGO entertainment S.A.

Zebrany od graczy feedback jest dla nas bardzo cenny, dlatego na bieżąco wdrażamy poprawki i zmiany, które proponują, na ten moment przede wszystkim koncentrujemy się na wzmocnieniu optymalizacji gry. Cieszymy się, że już odzyskaliśmy środki zainwetowane w ten projekt. W sobotę wydaliśmy nasz największy, oczekiwany przez graczy update do Gas Station Simulator. W najbliższych dniach i tygodniach skupiamy się na kolejnym hotfixie do Food Trucka, wydaniu darmowego urodzinowego dodatku do Gas Station Simulator, a także przygotowaniami do pażdziernikowych premier. 20 października zadebiutują konsole Gas Station Simulator, a 27-go wczesny dostęp Winter Survival. Wyróżnikiem ostatniego tytułu będzie fakt, że powstaje przy wsparciu Marka Kamińskiego, znanego podróżnika i zdobywcy obu biegunów Ziemi – mówi Lucjan Mikociak, Szef i Współzałożyciel DRAGO entertainment. -

 

Warhammer 40000 Darktide doczeka się w październiku startu zamkniętych beta testów. Dzięki temu od 14 do 16 października będzie można sprawdzić tytuł przed premierą.

 

3 listopada oficjalnie ma zadebiutować From Space, najnowsza gra Triangle Studio oraz Curve Digital.

 

Zapraszamy również do: Monkey Island - seria przygodówek, która stała się kultowa. Opisujemy znany przygodowy cykl

 

Session doczekało się opublikowania nowego zwiastuna, prezentującego cztery nowe postacie, którymi będzie można pokierować w rozgrywce.

 

Oficjalnie na rynku zadebiutowała gra Soulstice, oferując szereg efektownych zdarzeń i przyjemną rozgrywkę w stylizowanej oprawie graficznej.

 

Espresso Tycoon Prologue: Underwater doczekało się startu otwartych testów, poprzedzających pojawienie się gry na październikowym festiwalu Steam Next.

 

Przeczytaj też:

 

Harmony's Odyssey doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą został dzień 19 października bieżącego roku.

 

Lands of the Vikings doczekało się zapowiedzi nowego dema, które zostanie zaprezentowane podczas Tacticonu już od jutra do końca tygodnia.

 

Memory’s Reach to zupełnie nowa gra 100 Stones Interactive, która zmierza na przyszły rok ze swoim klimatem science-fiction.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners