Wieloosobowe. survivalowe Smalland Survive the Wilds zaliczyło premierę

lubiegrac news Wieloosobowe. survivalowe Smalland Survive the Wilds zaliczyło premierę
Wieloosobowe. survivalowe Smalland Survive the Wilds zaliczyło premieręTamer Adas | 16 lutego 2024, 15:35

Wczoraj oficjalnie Smalland Survive the Wilds zaliczyło premierę, dzięki czemu gracze mają okazję do zapoznania się z pełnym wydaniem produkcji w mikroświecie! Czego gracze mogą się spodziewać po zakończeniu się Wczesnego Dostępu?

Merge Games oficjalnie zdecydowało się wypuścić pełne wydanie swojej własnej gry Smalland: Survive the Wilds, która ostatecznie wyszła z etapu Wczesnego Dostępu oraz jednocześnie zagościła także na konsolach.  Fani mogą się wybrać do walki o przetrwanie w mikroświecie!

Gracze oraz ich malusieńcy bohaterowie mogą pełnoprawnie zająć się wielką przygodą w świecie miniaturowym, gdzie nawet żaby i koniki polne są wielkimi stworzeniami. To właśnie tutaj nawet z 9 znajomymi można zmierzyć się z licznymi wyzwaniami czy zająć się odkrywaniem niezwykłych starożytnych sekretów.

Zapoznaj się również z: Świat przygodówek #194 - The House of Da Vinci na konsolach, Alone in the Dark nowy zwiastun, The Curse of Grimsey Island demo

W ramach misji gracze mogą między innymi poskromić zwierzętami, czyniąc je swoimi wierzchowcami czy też pokonując je oraz pozyskując z nich surowce do stworzenia potężniejszego czy wytrzymalszego wyposażenia.

Wraz z elementami zaciągniętymi z RPG-ów, gracze mają możliwość wspólnej radosnej zabawy w sporym, otwartym świecie, gdzie zaskoczeń oraz efektownych wydarzeń nie brakuje!

Gra Smalland: Survive the Wilds ukazała się wczoraj, 15 lutego 2024 r. na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners