Smerfy 2 - Więzień Zielonego Kamieni, już po swojej premiery. Twórcy pokazują premierowy jej zwiastun

lubiegrac news Smerfy 2 - Więzień Zielonego Kamieni, już po swojej premiery
Smerfy 2 - Więzień Zielonego Kamieni, już po swojej premiery. Twórcy pokazują premierowy jej zwiastunAgata Dudek | 5 listopada 2023, 18:00

Jesteśmy już po premierze kolejnej gry o przygodach sympatycznych Smerfów. Przygodowa gra akcji, w klimacie klasycznej zręcznościówki, o tytule Smerfy 2 - Więzień Zielonego Kamieni trafiła do sprzedaży zarówno na komputerach, jak i konsolach, także w wersji fizycznej na Nintendo Switch. 

Gra Smerfy 2 - Więzień Zielonego Kamieni została stworzona przez Osome Studio, zaś wydaniem gry zajęło się francuskie studio Microids. Twórcy, którzy udostępnili swoją grę zarówno na komputerach i konsolach, pokazali premierowy zwiastun swojego najnowszego projektu. Zwiastun pełnej akcji platformówki przybliża legendę Zielonego Kamienia.

Zapoznaj się także z: Co czeka graczy w Tarisland? Najnowszy wywiad z twórcami zdradza szereg szczegółów!

Smerfy 2 - Więzień Zielonego Kamienia zadebiutowała, a wraz z debiutem wydawca podzielił się z graczami premierowym zwiastunem, w którym możemy lepiej poznać  legendą Zielonego Kamienia, które jest źródłem wielkiej i niezwykłej mocy, ale i wielkiego niebezpieczeństwa, które jest szersze niż chaos Stolasa. By ocalić Przeklętą Krainę Smerfy muszą polegać na wynalazku, zwanym SmerfoMiks i jego funkcjach, które stopniowo będą odblokowywane, w trakcie rozgrywki. 

W grze, o której już mieliśmy okazję pisać na stronie, poznajemy wynalazek Pracusia, wspomniany już SmerfoMiks, któremu jednak brakuje ostatniego składnika, Zielonego Kamienia, który niestety jest w posiadaniu czarownika Gargamela. Pracuś i jego drużyna rusza zatem na wyprawę do jego laboratorium, ale w skutek pewnego wydarzenia, a później eksplozji, fragmenty kamienia zostają porozrzucane po całej Przeklętej Krainie. Kamień uwalnia moc kopiowania i rozkładania materii, ale i także złych Stolasów, zakon który chce wprowadzić terror. 

Czterech Smerfów musi teraz przemieszczać się między teleportami, by znaleźć fragmenty Zielonego Kamienia, złożyć go w całość, zanim świat stanie się jednym wielkim chaosem. Pomocny będzie oczywiści wynalazek Pracusia, ale i nieoczekiwany sojusznik..... Gargamel. 

Przeczytaj również: Świat przygodówek #187 - Journey to Foundation, One Night: Burlesque dostępna, DESOLATIUM po premierze

Gra zadebiutowała w wersji cyfrowej, na komputerach i konsolach, ale także w wersji fizycznej na konsoli Nintendo Switch. W edycji fizycznej na Nintendo Switch dostępne będą również wyjątkowe bonusy premierowe:

  • Skórka dla całej drużyny
  • 2 litografie
  • 1 Arkusz naklejek
  • 1 Plakat
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa

Gra dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5, w polskiej wersji językowej, od 2 listopada 2023 roku. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners