Smerfy - Village Party, imprezowan gra towarzyska w świecie Smerfów z czerwcową datą premiery i zwiastunem

lubiegrac news Smerfy - Village Party, imprezowan gra towarzyska w świecie
Smerfy - Village Party, imprezowan gra towarzyska w świecie Smerfów z czerwcową datą premiery i zwiastunemAgata Dudek | 1 kwietnia 2024, 18:00

Szykujemy się do premiery kolejnej wesołej gry przygodowej, rozgrywającej się w świecie niebieskich istot, znanym nam wszystkich Smerfów. Tym razem w produkcji w imprezowym stylu, o tytule Smerfy - Village Party, nasi bohaterowie zabiorą nas na smerfną zabawę. Kreskówkowa przygodówka w rozgrywce towarzyskiej została zaprezentowana na zwiastunie. 

Smerfy - Village Party to gra stworzona przez Balio Studio, której wydaniem zajęło się francuskie studio [ThisPublisher]. Wesoła przygodówka swoją premierę będzie mieć przed wakacjami, więc idealnie wpisze się w oczekiwany odpoczynek. Debiut przed nami, a tymczasem możemy sprawdzić, jak gra przedstawia się na pierwszym wideo, które pokrótce przedstawia rozgrywkę i jej wesoły, towarzyski klimat. 

Zapoznaj się także z: Under the Bridge, FX i Hulu prezentuje oparty na faktach serial kryminalny. Oto zwiastun!

Już w czerwcu sympatyczne Smerfy zabiorą nas do swojej wioski, w której urządzą wielką i najlepszą zabawę. Smerfy: Village Party zaoferuje graczom dwa tryby rozgrywki - imprezowy oraz przygodowy. Rozgrywka w obydwu z nich rozgrywa się w wiosce Smerfów, w której Papa Smerf postanowił zorganizować niezapomnianą imprezę.

Zadaniem gracza, w trybie przygodowym jest przespacerowanie się po wiosce i zebranie wszystkich mieszkańców. Na gracza czeka wiele wyzwań, zadań poznanie i spotkanie ponad setki Smerfów, a także wędrówka po ciekawych lokacjach, jak choćby: Zaczarowany Las, Śnieżne Góry lokum Gargamela. Nie możemy go spotkać, bo efektem będzie zepsucie bohaterom zabawy. W tym trybie należy uważać, by nie spotkać złego czarownika i jego kota na swojej drodze. 

Przeczytaj również:

 

Drugi tryb, ten imprezowy to 50 minigier, w których gramy 19 Smerfami. Dodatkowo gracze otrzymują nowe stroje, w których podejmują się wyzwań w sześciu typach gier, jak: sport, szybkość, szczęście, pamięć, walka i celność. 

Gra zmierza na komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Premiera planowana 6 czerwca 2024 roku. 

Karta Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners