Strategia Songs of Silence doczekał się nowego zwiastuna i ważnych informacji podczas PC Gaming Show Most Wanted 2023

lubiegrac news Strategia Songs of Silence doczekał się nowego zwiastuna
Strategia Songs of Silence doczekał się nowego zwiastuna i ważnych informacji podczas PC Gaming Show Most Wanted 2023Tamer Adas | 1 grudnia 2023, 21:55

Wczorajszego wieczora Chimera Entertainment zapowiedziała i zaprezentowało Songs of Silence na PC Gaming Show Most Wanted 2023. Gracze mogli ujrzeć nowe frakcje, bohaterów oraz plany związane z premierą tytułu. Co autorzy zdecydowali się ujawnić podczas tej imprezy?

Wiosną przyszłego roku gracze mogą się spodziewać premiery nowej strategii Songs of Silence, która może zaoferować graczom niezwykłe połączenie tytułu 4X z elementami z karcianymi oraz walką znaną fanom cyklu Heroes of Might & Magic.

Zapoznaj się także z: Top 10 gier 4X, wielkich strategii, z którymi o wiele szybciej miną Wam gorące, letnie wieczory

Najnowszy materiał wideo skupił się na trzech stronnictwach: Firstborn, Starborn i Crusade wyróżniających się swoimi celami i motywacjami, choć jak zdradza narracja, łączący ich pewna wspólnota.

Naprawdę ładnie prezentujące się scenki z rozgrywki przygotowują graczy do projektu, który może okazać się sporym, pozytywnym zaskoczeniem. Jak to jednak w tego typu produkcjach bywa, należy pod uwagę wziąć liczne składowe, które przełożą się na satysfakcję z godzin zabawy.

Produkcja doczekała się wersji demonstracyjnej, którą podczas październikowego Steam Next Fest sprawdziło przeszło 25 tysięcy graczy. Wciąż możemy się zapoznać z przygotowaną, małą zawartością.

Songs of Silence ma ukazać się wiosną 2024 roku na komputerach osobistych, Xboxach Series S i X oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners