Sony ujawnił swoją nową markę akcesoriów dla graczy. Produkty Inzone można zamawiać w przedsprzedaży

lubiegrac newsy hardware Sony ujawnił swoją nową markę akcesoriów dla graczy
Sony ujawnił swoją nową markę akcesoriów dla graczy. Produkty Inzone można zamawiać w przedsprzedażyMaciej Gaffke | 29 czerwca 2022, 20:00

Sony opracowało swoją nową markę gamingową Inzone, którą niedawno oficjalnie zaprezentowano. Na razie skupiono się na dwóch modelach monitorów oraz trzech zestawach słuchawkowych, ale w przyszłości powstaną też inne akcesoria.

Jakiś czas temu wyciekły informacje o nowej marce, którą Sony opracowało specjalnie dla użytkowników komputerów osobistych. Sprzęt zaliczający się do Inzone został w końcu przedstawiony i jednocześnie zapowiedziano, że będzie wykorzystywany podczas EVO 2022.

Zapoznaj się także z:

 

Sony coraz mocniej stawia na graczy korzystających z komputerów i ogólnie świat PC. Przypomnijmy, że japoński producent zdecydował się na przeniesienie swoich największych produkcji właśnie na tę platformę. Z PlayStation na PC wypuszczono między innymi God of War czy Horizon Zero Dawn. 

Obecnie Inzone składa się dwóch monitorów - 4K M9 oraz 1080p M3. Pierwszy model kosztuje około 900 dolarów, natomiast drugi 530 dolarów. Do Inzone zaliczają się też trzy zestawy słuchawkowe - H9 za 300 dolarów, H7 za 230 dolarów oraz H3 za 100 dolarów.

Urządzenia Inzone trafią na półki sklepów w to lato. Oba monitory można już zamawiać w przedsprzedaży bezpośrednio u Sony, z kolei zestawy słuchawkowe są dostępne w przedsprzedaży na Amazonie.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://wccftech.com/sony-inzone-pc-gaming-monitors-headsets-accessories-evo-2022/?beta=1

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners