Sony ujawniło wyniki sprzedaży Marvel's Spider-Man Remastered i The Last of Us Part I na komputery osobiste

lubiegrac news Sony ujawniło wyniki sprzedaży Marvel's Spider-Man Remastered
Sony ujawniło wyniki sprzedaży Marvel's Spider-Man Remastered i The Last of Us Part I na komputery osobisteMaciej Gaffke | 25 maja 2023, 15:00

Podczas Business Segment Meeting Sony podzieliło się swoimi wynikami finansowymi. Wśród nich znalazła się informacja o liczbie sprzedanych kopii Marvel's Spider-Man Remastered oraz The Last of Us Part I na komputery osobiste.

Jak się okazuje, Marvel's Spider-Man Remastered jest chętnie ogrywany przez właścicieli komputerów. W sumie Sony odnotowało sprzedaż 1,5 miliona sztuk tego tytułu (od sierpnia 2022 roku). Trochę gorzej radzi sobie The Last of Us Part I, które trafiło na platformę dwa miesiące temu razem z wieloma problemami technicznymi.

Zapoznaj się także z: Remake Metal Gear Solid 3 oficjalnie potwierdzony na PlayStation Showcase! Nadciąga także reedycja klasycznych gier

Na ten moment tytuł Naughty Dog rozszedł się w 368 tysiącach egzemplarzy. Mimo początkowych kłopotów z wydajnością, studio zdołało naprawić swoją grę od tego czasu, co widać po coraz lepszych ocenach. 

Porządnie prezentują się również przychody ze sprzedaży obu pozycji. Przygody pajęczaka, opracowane przez Insomniac Games, przyniosły japońskiemu gigantowi około 52 milionów dolarów, z kolei wyprawa Joela i Ellie dała Sony do tej pory 15,5 milionów dolarów.

Prawdopodobnie w najbliższych miesiącach mocno wzrośnie sprzedaż Marvel's Spider-Man, ponieważ na wczorajszym PlayStation Showcase ujawniono obszerną, ponad dziesięciominutową rozgrywkę nadchodzącej kontynuacji. Ma się ona ukazać jesienią, jednak nadal nie wiemy, kiedy dokładnie.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/marvels-spider-man-remastered-pc-sales-cross-1-5-million-the-last-of-us-part-1-sells-368000

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners