Source of Madness niebawem na PC, Terra Nil w portfolio Free Lives i Devolver Digital i nowy zwiastun SCARLET NEXUS - Krótkie Info

lubiegrac news Source of Madness niebawem na PC, Terra Nil w portfolio
Source of Madness niebawem na PC, Terra Nil w portfolio Free Lives i Devolver Digital i nowy zwiastun SCARLET NEXUS  - Krótkie InfoTamer Adas | 8 czerwca 2021, 10:00

Source of Madness niebawem na PC, Terra Nil w portfolio Free Lives i Devolver Digital oraz nowy zwiastun SCARLET NEXUS. Więcej w Krótkie Info!

Thunderful Publishing & Carry Castle poinformowały, że Source of Madness już niebawem pojawi się na komputerach osobistych, gdzie na Steam zapoznamy się z niezwykłym projektem.

 

Terra Nil zostało oficjalnie ujawniono przez wydarzeniem wydawcy Devolver Digital, przygotowując graczy do propozycji z gatunku city builder, skupionej na odbudowanie naturalnego ekosystemu.

 

Scarlet Nexus doczekało się udostępnienia nowego materiału wideo, koncentrującego się na zaprezentowaniu świata przedstawionego oraz 

 

Zapoznaj się także z: Kim jest Tatiana? Nowy zwiastun Chernobylite skupia się na jej historii!

 

Fire Tonight to nowa propozycja Reptoid Games oraz Way Down Deep, która już 12 sierpnia 2021 roku zagości na komputerach osobistych oraz Nintendo Switch.

 

Randy Breen dołączy do Bright Star Studios, podczas ich prac nad MMORPG - Ember Swords, służąc swoim wielkim doświadczeniem w branży gier.

 

Mighty Goose oficjalnie zagościło na wszystkich platformach, gdzie gracze mogą pokierować dzielną gesią, siejącą zniszczenie oraz chaos!

 

Przeczytaj również: XPG w trzecim kwartale wypuści pamięci RAM DDR5!

 

Monster Harvest doczekało się ogłoszenia daty premiery, w wyniku czego gra już teraz zagościła na komputerach osobistych, a 19 sierpnia pojawi się na konsolach.

 

Podczas INDIE Live Expo 2021 zaprezentowano wiele propozycji, czego najlepszym przykładem był pokaz szerokiego portfolio Phoenixx.

 

Evolution Climate doczekało się określenia daty premiery na Switcha oraz PC-ty, którą został dzień 14 lipca bieżącego roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners