Polskie studio Space Fox Games zapowiedziało nową grę: Emerald Caravan

lubiegrac news Polskie studio Space Fox Games zapowiedziało nową grę: Emerald Caravan
Polskie studio Space Fox Games zapowiedziało nową grę: Emerald CaravanTamer Adas | 5 grudnia 2023, 17:35

Oficjalnie polskie studio Space Fox Games zdecydowało się zapowiedzieć swoją nową grę: Emerald Caravan. Deweloperzy tym razem przygotowują dla graczy ciekawego połączenia roguelite'a, strategii ekonomicznej oraz RPG-a akcji z elementami przygodówki.

Już teraz na Steamie możemy się zapoznać z pierwszymi materiałami graficznymi oraz informacjami o kolejnym projekcie studia tworzącego RIN: The Last Child. Nasi rodacy w tym przypadku stawiają na nieco inną zabawę, gdyż Emerald Caravan będzie ekonomicznym-roguelitem z elementami przygodówki, gry akcji oraz RPG-a.

Jako zarządzająca handlową karawaną bohaterką będzie się starała odkryć niezwykły świat, krok po kroku zachowując elementy handlu i pozyskiwaniu środków, umożliwiających kontynuowanie drogi w magicpunkowej rzeczywistości. Niebawem odkryje, że historia jej rodziny powiązana zostaje z pewną pradawną cywilizacją.

Zapoznaj się także z: gamescom 2024 ma szansę zaskoczyć graczy, pytanie w jakim stanie wtedy będzie branża gier...

W trakcie swoistej przemysłowej rewolucji nasza bohaterka zmierzy się z nowymi wyzwaniami oraz spróbuje ją wykorzystać na własną korzyść. Wraz z między innymi naukowcami będzie dążyć do wykonywania kolejnych kroków, aby skutecznie wykorzystać potężne kryształy.

Emerald Caravan ma się ukazać w czwartym kwartale 2024 roku.

Space Fox Games S.A. notowane jest na NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners