Rozgrywka z Warhammer 40000 Space Marine 2 była mocnym akcentem podczas Skulls Showcase 2023!

lubiegrac news Rozgrywka z Warhammer 40000 Space Marine 2 była mocnym akcentem podczas Skulls Showcase 2023!
Rozgrywka z Warhammer 40000 Space Marine 2 była mocnym akcentem podczas Skulls Showcase 2023!Tamer Adas | 26 maja 2023, 07:10

Space Marine 2 nadciąga, przygotowując fanów Warhammera 40000 na wielką przygodę pod względem rozgrywki! Co Saber Interactive oraz Focus Entertainment zademonstrowały podczas Skulls Showcase 2023?

Podczas ostatniego wydarzenia poświęconego uniwersum Warhammera 4000 gracze mogli przyjrzeć się kilku scenom wywodzącym się w kampanii Space Marine 2, nadchodzącej produkcji akcji, która zdecydowanie zachwyciła fanów, ale i mogła pozostawić małe poczucie niezadowolenia oraz obaw dotyczących premiery gry w tym roku...

Zapoznaj się także z: Jak trenować AIMa? - Celowanie w grach typu FPS

W oczekiwaniu na ogłoszenie daty premiery, gracze mogli ujrzeć zupełnie nowe fragmenty historii Kapitana Titusa, który bezpośrednio stanie do walki ze złem, w efektowny sposób wykorzystując swoje wyposażenie do pokazania przeciwnikom miejsca.

Rozgrywka zapowiada się naprawdę brutalnie oraz efektownie, bohater stara się przez cały czas pokazywać swoją potęgę, jednocześnie krok po kroku dążąc do zdominowania potworów. Zarówno pojedynki jeden na jeden jak i efektowne potyczki z grupami rywali sprawiają, że aż chce się wskoczyć do bezwzględnej walki z przerażającą pod względem rozmiary inwazją w grze Focus Entertainment.

Nieco niepokoić mogą końcowe fragmenty zwiastuna, gdzie niestety gołym okiem widać sporej spadki płynności oraz niskie wartości wyświetlanych klatek na sekundę, co zdecydowanie musi niepokoić. Wiele z równie głośnych produkcji niestety zawiodło pod względem optymalizacji i przygotowania pełnej wersji.

Warhammer 40000 Space Marine 2 ma się ukazać w 2023 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners