Space Pioneer z wielkim sukcesem od czasu premiery!

lubiegrac news Space Pioneer z wielkim sukcesem od czasu premiery!
Space Pioneer z wielkim sukcesem od czasu premiery!Tamer Adas | 28 czerwca 2018, 12:05

Space Pioneer od Vivid Games zadebiutowało niecałe trzy tygodnie temu, tymczasem twórcy już w tej chwili mogą pochwalić się aż milionem graczy na całym globie!
 
3 tygodnie wystarczyły, aby mobilne Space Pioneer mogło pochwalić się milionem graczy, przy czym największe dochody dostarczyli przedstawiciele USA, Chiny, Wielka Brytania, Korea Południowa oraz Japonia. W zeszłym tygodniu posiadacze sklepów Google Play oraz Samsung Galaxy Apps mogli się zdecydować na te tytuł, tymczasem od premiery na iOS udało się zebrać naprawdę duże grono fanów.
 
Czasu na świętowanie nie ma dużo, gdyż już w pierwszej połowie pierwszego miesiąca dostarczona ma zostać pierwsza duża aktualizacja wprowadzająca m.in. nowe tryby gry, personalizacja pancerza, broni i robota, system osiągnięć, przeciwnicy z nowymi mechanikami rozgrywki oraz budynki rozbudowujące funkcjonalności kosmicznej bazy.
 
Vivid Games nie próżnuje i poza "updatem" wprowadzi także dzisiaj na App Store oraz 13 lipca na Google Play zupełnie nowa produkcja - Mayhem Combat, o której pisaliśmy tutaj. W sierpniu odbędzie się kolejna premierą, tym razem wyścigową za sprawą Gravity Rider.
 
- Milion pobrań w okresie premierowym to dobry wynik. Gracze chętnie angażują się w rozgrywkę pozostawiając bardzo wysokie oceny. Nie jesteśmy jeszcze w pełni zadowoleni z monetyzacji mikropłatności, gra ma jednak solidne podstawy, które za pośrednictwem nadchodzących aktualizacji umożliwią dalszy systematyczny wzrost metryk. – komentuje Remigiusz Kościelny, Prezes Vivid Games.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze [3]:
avatar TOM3K
dodano: 2018-06-29 15:32:24

Nie wiem co tyle nadbiło. Dziwna sprawa. Aż nie chce się wierzyć ;)

avatar PanDamian
dodano: 2018-06-28 20:29:29

Pobrania pobraniami, ale ciekawe, ile wyciągnęli z mikropłatności.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-28 12:05:50

Wow, milion w 3 tygodnie to naprawdę świetny wynik. Tylko pogratulować! :D

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners