Space Punks doczekało się wprowadzenia kolejnej aktualizacji - The Friendly One

lubiegrac news Space Punks doczekało się wprowadzenia kolejnej aktualizacji - The Friendly One
Space Punks doczekało się wprowadzenia kolejnej aktualizacji - The Friendly OneTamer Adas | 8 grudnia 2021, 06:00

Space Punks doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji Wczesnego Dostępu zatytułowanej The Friendly One. Co nowego pojawiło się w rozgrywce?

Flying Wild Hog i Jagex Partners oficjalnie ogłosiły, że na serwerach gry jest już dostępna kolejna aktualizacja, wprowadzająca za darmo zmiany obejmujące interfejs użytkownika.

Od teraz łatwiejsze będzie pozyskiwanie informacji o sytuacji naszego zespołu. Sporo uwagi poświęcono na poprawienie funkcjonowania serwerów, stabilności połączenia i łatwości podłączenia się drużyny.

Ulepszono także system zadań tygodniowych oraz kontraktów, które będą łatwiejsze do śledzenia i zaliczania, oferując jeszcze lepsze nagrody i prezenty za sukcesy.

Zapoznaj się również z: Rover Mechanic Simulator trafiło na PlayStation 4 i PlayStation 5

Szef krakowskiego oddziału studia Flying Wild Hog i reżyser gry Space Punks, Michał Kuk powiedział - Ta aktualizacja da graczom Space Punks okazję do tego, by jeszcze lepiej poczuć aspekt wieloosobowy gry i pokazać ważny element ciągle żyjącej gry jaką chcemy, żeby Space Punks było. Gra skupiona na społeczności gdzie opinie gracza są integralne z procesem tworzenia i do której użytkownicy mogą ciągle wracać. Ciężko uwierzyć, że minęło zaledwie kilka miesięcy od naszego startu w wersji Early Access, ale w przyszłości czeka nas jeszcze wiele tego, co można dodać do Space Punks w niedalekiej przyszłości i nie możemy się doczekać aby pokazać społeczności co dla nich przygotowaliśmy. -

Space Punks trafiło do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych 14 lipca 2021 roku na Epic Games Store.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners