SpatialLabs to nowa, niezwykła technologia Acera koncentrująca się na opracowywaniu modeli 3D

lubiegrac newsy hardware SpatialLabs to nowa, niezwykła technologia Acera koncentrująca się na opracowywaniu modeli 3D
SpatialLabs to nowa, niezwykła technologia Acera koncentrująca się na opracowywaniu modeli 3DTamer Adas | 1 czerwca 2021, 21:05

SpatialLabs to nowa, autorska technologia w laptopach Acera, który przygotował ciekawą technologię dla twórców modeli 3D.

Podczas next@bcer 2021 znany producent zdecydował się ogłosić nowe, autorskie i niezwykle rozwiązanie technologiczne, skierowane do twórców modeli 3D. Nowa inicjatywa gwarantuje możliwość pracy na cyfrowym obiekcie w przestrzeni laptopowej, bez konieczności posiadania okularów 3D!

Rozwiązanie to może natychmiast skojarzyć nam Nintendo 3DS-a, gdzie podobny system funkcjonował, jednakże ograniczał się on tylko do wyświetlania obiektów, mając przy tym z resztą wiele problemów. Za sprawą programu Developer Program SpatialLabs dla programistów Unreal Engine.

ConceptD SpatialLabs to urządzenie stereoskopowo wyświetla obiekt, jednocześnie stale śledząc ruch gałek ocznych poprzez dedykowany zestaw kamer. Wyświetlacz będzie oczywiście operował także w ramach klasycznego 2D w rozdzielczości UHD.

Praca ma się odbywać w ramach skali 1:1, oferując przy tym także szeroki zakres dodatkowych opcji, funkcji i narzędzi. W ramach aplikacji SpatialLabs Experience Center liczyć możemy na szereg dodatków, w tym programy Blender czy Autodeks Fusion 360, podział na okna czy inne mechanizmy do optymalizacji czasu pracy.

Zapoznaj się również z: Acer Swift X z RTX 3050Ti, Acer TravelMate P6, ConceptD 7 Ezel, 3 Ezel i 3, Chromebook 317, 514 i Spin 713 nadciągają

 

Opierając się na naszym zaangażowaniu na rzecz twórców w postaci serii ConceptD, z radością przedstawiamy SpatialLabs, kolejny krok w wysiłkach firmy Acer zmierzający do zapewnienia wyjątkowych wrażeń użytkowych. - powiedział Jerry Kao, Co-COO, Acer Inc. - SpatialLabs usprawnia pracę projektantów 3D, więc Ci mogą poświęcić zaoszczędzony czas i zasoby do pracy np. nad innym projektem. W przypadku programistów SpatialLabs umożliwia im na tworzenie zadziwiających wrażeń w różnej formie dzięki naszemu wsparciu dla silnika graficznego Unreal Engine. -

Nasz zespół jest ogromnie podekscytowany możliwościami, jakie niesie ze sobą prototypowy laptop ConceptD SpatialLabs i program SpatialLabs Developer Program - mówi John Buzzell, Dyrektor Enterprise Business Development w Unreal Engine. - Jeżeli połączyć innowacyjne treści i aplikacje z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie wizualizacji, efektem jest imersyjne, wygodne i angażujące doświadczenie - dodaje.

 

Do 30 czerwca zainteresowani twórcy mogą się zapisać do dedykowanego programu.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Acer, laptop,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners