EA Sports prezentuje spojrzenie na rozgrywkę UFC 5!

lubiegrac news EA Sports prezentuje spojrzenie na rozgrywkę UFC 5!
EA Sports prezentuje spojrzenie na rozgrywkę UFC 5!Tamer Adas | 17 września 2023, 11:50

Oto pierwsze spojrzenie na rozgrywkę UFC 5, najnowszą grę realizowaną pod skrzydłami EA Sports, które ukazuje, jak zapowiadane zmiany będą de facto wpływać na zabawę oraz jej przebieg. Czego się fani mogą spodziewać po kolejnej odsłonie w słynnej organizacji MMA?

Minionej nocy EA Sports i Electronic Arts zdecydowały się opublikować zwiastun, stanowiące pierwsze spojrzenie rozgrywkę piątej odsłony, która napędzana będzie autorskim silnikiem wydawcy. W ten sposób możliwe było przygotowanie szczegółowej oprawy graficznej, podnosząc jakość oprawy oraz animacji.

Jednocześnie wprowadzono zupełnie nowy system otrzymywania/zadawania obrażeń, w ramach którego w walce trzeba będzie zachować sporą czujność, gdyż z jednej strony podniesiony realizm sprawia, że nie będzie trudno paść w ramach knockoutu, a z drugiej strony lekarz może nas wycofać z walki, gdy pojawi się niebezpieczeństwo poważnej utraty zdrowia.

Zapoznaj się także z: EA Play - Co to? Co oferuje? Ile kosztuje? Dlaczego warto? Dostępność abonamentu, platformy, gry, dodatki, warianty, wydarzenie

Całkowicie przemodelowano walkę w sferze zapasów oraz szeroko rozumianego parteru, gdzie dojdzie do większej dynamiki, naturalności kroków, dodatkowych działań oraz możliwości płynnego realizowania swojego planu.

Zupełnie nowe, filmowe animacje sprawiają, że najlepsze ciosy oraz zagrania będą jeszcze efektowniejsze, natomiast rola sędziego wewnątrz oktagonu wzrośnie, ponieważ jego nowe animacje oraz interwencje będą kluczowe. W trakcie starć w sieci pojawią się wyczekiwane przez fanów remisy.

Najnowsze UFC 5 ukaże się 27 października 2023 r. na konsolach PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners