Wielka paczka poprawek wylądowała w Star Wars Jedi Ocalały! Co Respawn oraz EA zdecydowały się udoskonalić?

lubiegrac news Wielka paczka poprawek wylądowała w Star Wars Jedi Ocalały
Wielka paczka poprawek wylądowała w Star Wars Jedi Ocalały! Co Respawn oraz EA zdecydowały się udoskonalić?Tamer Adas | 5 maja 2023, 06:05

Pomimo świetnych ocen Star Wars Jedi Ocalały ma wielkie problemy z działaniem nie tylko na komputerach, ale także i na konsolach, w związku z czym bardzo szybko Respawn Entertainment wraz z Electronic Arts wypuściły poprawkę z szeregiem zmian oraz udoskonaleń.

Respawn Entertainment i Electronic Arts przyszykowały po premierową, sporą aktualizację, wprowadzającą pakiet nowości oraz poprawek do swojej najnowszej gry, w wersji na komputery oraz konsole.

Posiadacze PC-tów mogą się obecnie zapoznać z wyraźnie poprawioną optymalizacją w trybach ze śledzeniem promieni wraz z udoskonaleniami znanymi także z konsol.

Zapraszamy Was także do tego tekstu: Gry Star Wars, czyli jakie propozycje ze świata Gwiezdnych Wojen zmierzają na rynek?

Również na nich poprawiono szereg pomniejszych, ale irytujących błędów, jednocześnie zwiększając wydajność oraz eliminując problemy wynikające z pomijania filmowych wstawek.

Sporo pracy włożono, aby wyeliminować największe błędy krytyczne oraz graficzne, generujące problemy z zapisem, określonymi sekwencjami oraz kłopotami z poprawnym renderowaniem.

Ciepło przyjęte Star Wars Jedi Survivor zadebiutowało 28 kwietnia 2023 roku. Gra zmierza tylko na Xbox Series SXbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners