Powstająca gra Star Wars od Respawn Entertainment będzie tytułem o Mandalorianinie?

lubiegrac news Powstająca gra Star Wars od Respawn Entertainment będzie tytułem o Mandalorianinie?
Powstająca gra Star Wars od Respawn Entertainment będzie tytułem o Mandalorianinie?Tamer Adas | 19 lutego 2024, 06:00

Pojawiająca się od kilku lat informacje o kolejnej grze Star Wars od Respawn Entertainment powraca na tapet. Tym razem dowiadujemy się, ze najpewniej opracowywana jest produkcja, której głównym bohaterem ma być Mandalorianin! Czego fani mogą się spodziewać po tym projekcie?

Tom Henderson zdecydował się pochwalić informacjami, jakie pozyskał na temat kolejnego rzekomego projektu Respawn Entertainment i Electronic Arts. Według jego doniesień Star Wars od Respawn Entertainment będzie tytułem, w ramach którego głównym bohaterem będzie przedstawiciel frakcji Mandalorian.

Opracowywana pierwszoosobowa strzelanka ma zapewnić graczom szansę wcielenia się w łowcę nagród, choć z nieoficjalnych informacji nie można jednoznacznie stwierdzić, że rozmawiamy tutaj o Din Djarinie, znanym z serialu dostępnym na platformie Disney+.

Zapoznaj się także z: Recenzja 3 sezonu Mandalorian - Do super hitu Disney+ jest zdecydowanie za daleko...

Tajemniczy projekt, o którym wspomniało Insider Gaming ma rozgrywać się w okresie pomiędzy Zemstą Sith, a Powrotem Jedi, a główny bohater ma należeć do grona niezwykle utalentowanego, niebezpiecznego i świetnie wyposażonego. To spowoduje, że zajmie się najtrudniejszymi zleceniami w całej galaktyce.

Co ciekawe, nie ma tutaj mowy o tytule z otwartym świecie, co miało już miejsce w ramach cyklu Star Wars Jedi. Przygody Cala Cestisa również korzystały z liniowej formuły, uzupełnionej o nieco bardziej otwarte przestrzenie.

Na potwierdzenie tych wieści będziemy musieli jednak odczekać, ponieważ na tę chwilę zapowiedź przygotowywana jest na okres za najwcześniej dwa lata, natomiast sam debiut miałby się odbyć w późniejszym okresie.

Star Wars od Respawn Entertainment nie zostało oficjalnie ujawnione, nie wiemy kiedy tytuł zagości na rynku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://insider-gaming.com/star-wars-mandalorian-game/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners