Star Wars Outlaws wciąż nie zapowiada się zbyt imponująco... - UF 2024

lubiegrac news Star Wars Outlaws wciąż nie zapowiada się zbyt imponująco... - UF 2024
Star Wars Outlaws wciąż nie zapowiada się zbyt imponująco... - UF 2024Tamer Adas | 10 czerwca 2024, 21:10

Tak jak Ubi już zapowiedziało, dziś gracze na Ubisoft Forward 2024 mogli ujrzeć specjalnie przygotowany, nowy fragment rozgrywki z Star Wars Outlaws. Czy warto będzie sięgnąć po ten tytuł? Czym autorzy będą się starali przekonać graczy do zakupu?

Star Wars Outlaws na Ubisoft Forward 2024

Ubisoft już podczas Summer Game Fest przekonywał graczy do zajrzenia na ich wydarzenia, aby na żywo ujrzeć przygotowany specjalnie nowy materiał wideo z rozgrywki z Star Wars Outlaws. Fani mogą dziś ujrzeć samodzielnie, nad czym pracowało od wielu miesięcy i lat studio Massive, autorzy ostatniego Avatara oraz cyklu The Division.

Pierwsza prezentacja z zabawy niestety nie wyróżniała się względem innych propozycji ze świata Gwiezdnych Wojen oraz na tle innych gier wydanych pod skrzydłami Ubi.

Przeczytaj również: Dwuwymiarowość Assassin's Creed Shadows będzie zaletą nowej gry? - UF 2024

To wszystko spowodowało, że dzisiejsza treść była przez wiele osób wyczekiwana. Oczekiwania względem samej produkcji nie są zbyt wielkie i najwyraźniej dziś nikt nie da się przekonać do tego, aby w ciemno zainwestować w zamówienia przedpremierowe.

To niestety kolejny projekt wydawany przez Ubisoft wpisujący się w 100% w ich stały i już coraz bardziej monotonny szablon.

Oficjalnie Star Wars Outlaws ukaże się 30 sierpnia 2024 r. na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

Zwiastun Star Wars Outlaws z Ubisoft Forward 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners