Oficjalnie StarCraft II powróci na Intel Extreme Masters Katowice 2024 za sprawą cyklu ESL Por Tour!

lubiegrac e-sport Oficjalnie StarCraft II powróci na Intel Extreme Masters
Oficjalnie StarCraft II powróci na Intel Extreme Masters Katowice 2024 za sprawą cyklu ESL Por Tour!Tamer Adas | 12 listopada 2023, 12:55

Oficjalnie StarCraft II powróci na turniej Intel Extreme Masters Katowice 2024, gdzie odbędzie się efektowny turniej ze sporą pulą nagród. Czego fani oraz zawodowi gracze mogą się spodziewać po najbliższej jesieni w ramach rywalizacji we flagowej strategii Blizzard Entertainment?

ESL FACEIT Group zdecydowało się zapowiedzieć, że ostatni strategiczny hit Blizzard Entertainment powróci na prestiżowy polski turniej Intel Extreme Masters Katowice w 2024 roku! Dodatkowe turnieje powodują, że fani będą mogli ponownie ujrzeć najlepszych graczy w polskiej stolicy e-sportu.

64 najlepszych graczy stanie do rywalizacji w ramach trzech dodatkowych LAN-owych wydarzeń, prezentując tam swoje umiejętności. Jednym z nich będzie IEM w Katowicach, gdzie w audytorium Międzynarodowego Centrum Kongresowego (MCK) powalczyć będzie można o  nagrody z puli pół miliona dolarów z czterema miejscami na EPT Championship.

To nie koniec atrakcji, ponieważ SC2 doczeka się nowego sezonu ESL SC2 Masters wraz z regionalnymi turniejami oraz wielkim zakończeniem w ramach EPT Championship, gdzie poznamy pełnoprawnego Mistrza Świata. Scena e-sportowa może się spodziewać licznych, emocjonujących potyczek na najwyższym poziomie.

Zapoznaj się również z: Oto harmonogram ESL Pro Tour 2023/24 w StarCrafta 2! Kiedy odbędą się najważniejsze zawody i turnieje w SC2?

IEM Katowice dla społeczności StarCraft jest naprawdę wyjątkowym wydarzeniem. Każdy gracz marzy przecież o podniesieniu ikonicznego trofeum przed kibicami w polskiej arenie – powiedział Oleksii Trushliakov, Senior Product Manager – StarCraft II w ESL FACEIT Group. – Z ogromną radością powrócimy do Polski na początku 2024 roku i już nie możemy doczekać się wszystkich niesamowitych chwil, które wspólnie z Wami stworzymy. Jednocześnie rozwijamy i ulepszamy obecny sezon EPT o dwa dodatkowe turnieje, kontynuując wsparcie sceny esportowej StarCraft II – dodał.

StarCraft 2: Wings of Liberty ukazało się 27 lipca 2010 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners