Wyczekiwany Starfield ze Statusem Złotym oraz datą Wczesnego Pobierania! Xboxowcy mogą się szykować do premiery RPG-a!

lubiegrac news Wyczekiwany Starfield ze Statusem Złotym oraz datą Wczesnego
Wyczekiwany Starfield ze Statusem Złotym oraz datą Wczesnego Pobierania! Xboxowcy mogą się szykować do premiery RPG-a!Tamer Adas | 16 sierpnia 2023, 23:55

Bethesda Game Studios oficjalnie zapowiedziała datę startu Wczesnego Pobierania swojej gry Starfield, która już uzyskała Status Złoty i jest przygotowana do premiery, która odbędzie się już za kilkanaście dni! Kiedy i na jakich platformach będzie można zacząć ściąganie licznych plików?

Krok po kroku gracze mogą się przygotować do nadejścia zupełnie nowej marki Bethesda Game Studios, która dzisiejszego popołudnia zdecydowała się potwierdzić, że Starfield nie tylko uzyskał Status Złoty, ale także otrzymał datę Wczesnego Pobierania!

W ten też sposób dowiedzieliśmy się, że produkcja wychodząca pod szyldem Bethesda Softworks i Xboxa będzie możliwa do pobrania na platformach Microsoftu już od 17 sierpnia (tak, już za kilkanaście godzin!) oraz dopiero 30 sierpnia na Steamie.

Jeżeli zatem zdecydowaliście się na zakup przedpremierowy lub korzystacie z usługi Xbox Game Pass, to powinniście zdecydowanie rozważyć ten krok, ponieważ na komputerach... należy pobrać aż 125 GB danych! A być może pojawi się jeszcze premierowa łatka...

Zapoznaj się też z:

 

O ile premiera pełnoprawna nastąpi dopiero 6 września, o tyle zdecydowanie w razie zainteresowania sprawdzeniem RPG-a warto się już przygotować. Zresztą posiadacze wspomnianego abonamentu Game Pass mogą jednocześnie liczyć na Wczesny Dostęp, który ma wystartować już na samym początku września.

Kosmiczna przygoda od pewnego czasu marketingowo przycichła, ale coraz więcej wskazuje na to, że być może w tej sferze coś się zmieni, szczególnie z uwagi na oczekiwania społeczności, która chciałby jeszcze ujrzeć, jak rozgrywka oraz zadania prezentują się w praktyce.

 

 

Starfield ma zadebiutować 6 września 2023 roku na Xbox Series S i Xbox Series X oraz komputerach osobistych. Gra od dnia premiery będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass bez dodatkowych opłat.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: fot. https://twitter.com/StarfieldGame/status/1673707768912519168/photo/2

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners