Starship Troopers: Extermination jeszcze w tym roku na konsolach!

lubiegrac news Starship Troopers: Extermination jeszcze w tym roku na konsolach!
Starship Troopers: Extermination jeszcze w tym roku na konsolach!Raszczak | 10 czerwca 2024, 14:15

Gwiazda Starship Troopers, Casper Van Dien, dołącza do gry Starship Troopers: Extermination, potwierdzając edycje konsolowe i datę premiery wersji 1.0 w październiku 2024 roku.

unnamed

 

Podczas IGN Live sam Johnny Rico ogłosił nową współpracę z 16-osobową grą FPS, która w październiku tego roku zakończy fazę wczesnego dostępu na PC, PS5 i Xbox S|X z nowymi funkcjami i trybem dla jednego gracza.

unnamed (2) 

Nadchodzi wiadomość od United Citizen Federation! Podczas dzisiejszego wydarzenia IGN Live, Offworld - we współpracy z Sony Pictures Consumer Products - ogłosił, że ich uznany 16-osobowy FPS Starship Troopers: Extermination pojawi się na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X | S już 11 października, gdy tytuł zakończy fazę wczesnego dostępu. Na scenie pojawił się Casper Van Dien, gwiazda oryginalnego filmu Starship Troopers z 1997 roku, który ujawnił, że jego kultowa postać Johnny Rico powróci w Starship Troopers: Extermination, dowodząc graczami w nowym trybie gry dla jednego gracza, który pojawi się w wersji 1.0, wraz z nowymi wrogami, lokacjami i nie tylko!

unnamed (1) 

Czy chcesz dowiedzieć się więcej?

Nowy tryb gry koncentruje się w całości na rozgrywce dla jednego gracza, oferując 25 różnych misji i różnorodne scenariusze walki PvE w wielu środowiskach. Po premierze gry pojawi się także jej drugi rozdział. Gracze, którzy trafią do elitarnej grupy operacyjnej Mobile Infantry, wykonują rozkazy żywej legendy, generała Johna „Johnny'ego” Rico, udowadniając swoje umiejętności w walce z hordami wrogich pajęczaków z pomocą trzech oryginalnych sojuszników NPC, aby udowodnić, że są godni rekrutacji. 

unnamed (3) 

Wraz z ogłoszeniem, Offworld udostępniło również nowy zwiastun rozgrywki, prezentujący bitwy, robaczych najeźdźców i wybuchy, których gracze konsolowi mogą się spodziewać po zaciągnięciu się do mobilnej piechoty United Citizen Federation. Ponadto w nadchodzących tygodniach Offworld udostępni więcej informacji na temat Starship Troopers: Extermination - w tym szczegóły dotyczące najnowszej aktualizacji, która pojawi się pod koniec czerwca.

Wczesny dostęp na komputerach

Wczesny dostęp do gry Starship Troopers: Extermination (od aktualizacji 0.7.0) jest obecnie dostępny za 138,99 PLN. Jest to niższa cena niż ta planowana na premierę wersji 1.0. Gracze znajdą się na odległych liniach frontu w wojnie z Arachnidami, gdzie współpraca jest konieczna, aby realizować cele, zdobywać zasoby, budować i bronić swojej bazy operacyjnej, a następnie wspólnie uciec do punktu ekstrakcji. Bitwa będzie intensywna, ale jak na zahartowanych wojowników stojących w obronie całej ludzkości i United Citizen Federation przystało, nie zostanie ani centymetr ziemi bezpieczny dla Arachnidów!

Obejrzyj zwiastun gry poniżej!

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners