Jak będzie wyglądał pierwszy sezon Diablo IV i nowa klasa w Diablo Immortal? Startuje transmisja ze specjalnego wydarzenia!

lubiegrac news Jak będzie wyglądał pierwszy sezon Diablo IV i nowa klasa
Jak będzie wyglądał pierwszy sezon Diablo IV i nowa klasa w Diablo Immortal? Startuje transmisja ze specjalnego wydarzenia!Tamer Adas | 6 lipca 2023, 20:00

Już wkrótce oficjalnie wystartuje Diablo Developer Update Livestream (lipiec 2023) specjalne, cyfrowe wydarzenie, w którym Blizzard zdecyduje się opowiedzieć graczom o tym, czego się mogą spodziewać po pierwszym sezonie Diablo 4 oraz zupełnie nowej klasie, która ekskluzywnie trafi do Diablo Immortal!

Startuje transmisja z Diablo Developer Update Livestream (lipiec 2023)

Zgodnie z obietnicą za moment poznamy przyszłości marki Diablo, która poprzez ostatnie projekty rozwijając się naprawdę pozytywnie. Wiele wskazuje jednak na to, że fani już wkrótce będą się mogli delektować szeregiem nowości goszczących w Diablo 4 oraz Diablo Immortal.

W przypadku ostatniej gry gracze mogą się spodziewać szerokiego przeglądu elementów, które wzbogacą cenioną propozycję w ramach przepustki bojowej i jej dwóch ścieżek. Nie zabraknie także szeregu zadań, wyzwań czy okazji do pozyskania jeszcze lepszego oraz mocniejszego sprzętu.

Mobilna propozycja otrzyma specjalny pokaz oraz przegląd umiejętności i specyfiki funkcjonowania zupełnie nowej klasy postaci, która będzie ekskluzywna właśnie dla tego tytułu. Nowy eksperyment być może okaże się kluczem do większych i bardziej kreatywnych zmian także w "Czwórce"...

Zapraszamy do transmisji!

Hitowe Diablo IV zadebiutowało 6 czerwca 2023 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S. Diablo Immortal zaliczyło premierę w przeszło rok temu, 2 czerwca 2022 roku na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Transmisja z Diablo Developer Update Livestream (lipiec 2023)

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners