Startuje PC Gaming Show Most Wanted 2023, zadziwiające wydarzenie z potencjalnie niezłymi zwiastunami

lubiegrac newsy hardware Startuje PC Gaming Show Most Wanted 2023, zadziwiające
Startuje PC Gaming Show Most Wanted 2023, zadziwiające wydarzenie z potencjalnie niezłymi zwiastunamiTamer Adas | 30 listopada 2023, 18:45

Za kilka chwil wystartuje PC Gaming Show Most Wanted 2023, jesienno-zimowa edycja znanego wydarzenia, które tym razem skupi się na zaoferowaniu graczom pokazu 25 mocnych gier, które mają zrobić spore zamieszanie w najbliższych tygodniach.

Startuje PC Gaming Show Most Wanted 2023

O godzinie 19:00 naszego czasu rozpocznie się zupełnie nowe wydarzenie poświęcone ważnym grom, które zmierzają na komputery osobiste. Autorzy już teraz zdecydowali się zapowiedzieć, że spodziewać się można 25 materiałów z oczekiwanych tytułów.

Przeczytaj również: Przeklęta woda, Blumhouse prezentuje kolejny zwiastun horroru o nawiedzonym basenie

Nowy format ma zapewnić sporo świeżości, jednocześnie skupiając się na najważniejszych oraz potencjalnie najlepszych projektach, które ukażą się w najbliższych miesiącach oraz latach.

Swoją zajawkę zdecydowało się opublikować 11 bit studios, które od pewnego czasu dość blisko współpracuje z PC Gamerem. Jednocześnie zdecydowano się aktywować w tej sferze Frostpunkowy profil na X, zapowiadając kolejny materiał z drugiej odsłony właśnie podczas tej imprezy.

Niestety nie wiemy, czego się tak naprawdę możemy spodziewać po pierwszym Most Wanted, szczególnie z uwagi na to, jak na przestrzeni lat, kiepskie okazywało się PC Gaming Show przy okazji okresu klasycznego dla targów E3.

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z PC Gaming Show Most Wanted 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners