Poniedziałek otwiera Ubisoft Forward 2023! Jakie produkcje będzie można dziś zobaczyć?

lubiegrac news Poniedziałek otwiera Ubisoft Forward 2023! Jakie produkcje będzie można dziś zobaczyć?
Poniedziałek otwiera Ubisoft Forward 2023! Jakie produkcje będzie można dziś zobaczyć?Tamer Adas | 12 czerwca 2023, 18:45

Nadszedł czas na poniedziałkowy Ubisoft Forward 2023, mający być ważnym punktem w kontekście strategii francuskiego giganta oraz próby wydostania się z trudnej sytuacji. Jakie produkcje zostaną zaprezentowane i mają szansę okazać sie ratunkiem w okresie kryzysu?

Startuje transmisja z Ubisoft Forward 2023

Ubisoft zdecydował się ponownie zaprosić graczy na swoje wydarzenie, które na żywo ma zapewnić graczom sporo przyjemności z pokazu najważniejszych tytułów zmierzających na rynek. Po kilku wczesniejszych zwiastunach, nadszedł czas na pełnoprawne prezentacje nowych projektu.

Korporacja obecnie znajduje się w trudnej sytuacji, ale Ubisoft ma obecnie szanse poprawić swoje perspektywy oraz spowodować, że gracze ponownie zechcą poświęcić swoje środki na jej wielkie, otwarte światy pełne tajemnic do odkrywania oraz aktywności do podjęcia się.

Już teraz się dowiedzieliśmy o niemalże wszystkich grach, które będziemy mieli przyjemność dzisiaj trafić. Obiecane są pokazy rozgrywki z Assassin's Creed Mirage, Avatara Frontiers of Pandora czy Motorfestu. Swój czas otrzyma Assassin’s Creed Codename JADE, wyczekiwany Assassin's Creed Nexus VR czy też niedawno ujawniony nowy Prince of Persia czy Star Wars Outlaws od Massive.

 

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z Ubisoft Forward 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners