Rozpoczyna się Disney & Marvel Games Showcase 2022, zupełnie nowe wydarzenie z pokazem kilku niezłych tytułów!

lubiegrac news Rozpoczyna się Disney & Marvel Games Showcase 2022, zupełnie
Rozpoczyna się Disney & Marvel Games Showcase 2022, zupełnie nowe wydarzenie z pokazem kilku niezłych tytułów!



Tamer Adas | 9 września 2022, 21:55

Właśnie oficjalnie startuje transmisja z zupełnie nowego wydarzenia w postaci pokazu Disney & Marvel Games Showcase 2022, o którym tak naprawdę nie wiemy nic. Dotychczas amerykańska korporacja utrzymywała swoją inicjatywę w sporej tajemnicy...

Oficjalnie startuje transmisja z Disney & Marvel Games Showcase 2022!

Nadszedł czas na pierwsze wydarzenie, które pełnoprawnie organizuje Disney, gromadzący wybrane tytuły, za które odpowiadają wydawcy oraz studia z całego świata. Impreza utrzymywana jest w tajemnicy, ale co nieco ujawnił nam pierwszy zwiastun.

We wspomnianym materiale wideo, zdecydowano się zaprezentować przebitki z wcześniejszych zwiastunów między innymi Avatar Frontiers of Pandora od Ubisoft Massive, strategii Marvel's Midnight Suns od Firaxis Games, powstającej w Gamelofcie i dostępnej we Wczesnym Dostępie gry Disney Dreamlight Valley czy strategii ze świata Obcego od Focus Entertainment.

Od dłuższego czasu plotkuje się także nad planowanym ujawnieniem nowej gry studia Skydance New Media, które ma szykować spore niespodzianki, bazujące na licencji właśnie od Disneya. A być może nie będzie to jedyna szykowany, tajemniczy prezent...

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z Disney & Marvel Games Showcase 2022

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners