Startuje styczniowy State of Play! jakie gry zostaną zaprezentowane na początku 2024 roku?

lubiegrac newsy hardware Startuje styczniowy State of Play! jakie gry zostaną zaprezentowane na początku 2024 roku?
Startuje styczniowy State of Play! jakie gry zostaną zaprezentowane na początku 2024 roku?Tamer Adas | 31 stycznia 2024, 22:40

Za kilka chwil oficjalnie wystartuje State of Play, kolejna edycja mniejszego wydarzenia zorganizowanego przez PlayStation oraz zewnętrznych partnerów.

Startuje transmisja z Startuje State of Play (31 styczeń 2024)

Już wkrótce zapoznać się możemy z kolejną edycją State of Play, dzięki czemu gracze mają możliwość zapoznania się z kolejnymi ogłoszeniami i materiałami wideo z wcześniej ujawnionych gier.

Przeczytaj również: iiyama zabrała na targi ISE 2024 szereg nowości

Tym razem fani mogą się na pewno spodziewać 42-minutowego wydania, w trakcie którego ujrzeć mamy bardziej rozbudowany materiały z rozgrywki dwóch produkcji zmierzających ekskluzywnie na konsole PlayStation, czyli Rise of the Ronin oraz Stellar Blade.

Na imprezie mają się pojawić propozycje między innymi na gogle PlayStation VR 2 i jedną z nich jest ponoć kolejna odsłona cyklu Metro, która ma trafić między innymi właśnie na sprzęt przygotowany przez Sony.

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami spodziewać się można między innymi drugiego Death Stranding, Silent Hilla 2 remake, nadchodzącego Final Fantasy VII Rebirth czy zwiastunów pokazujących, czym będą Judas oraz Concord.

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z Startuje State of Play (31 styczeń 2024)

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners