W SteamWorld Build zagościła darmowa aktualizacja Jingle Bolts z pakietem świątecznych nowości

lubiegrac news W SteamWorld Build zagościła darmowa aktualizacja Jingle Bolts z pakietem świątecznych nowości
W SteamWorld Build zagościła darmowa aktualizacja Jingle Bolts z pakietem świątecznych nowościTamer Adas | 9 grudnia 2023, 10:20

Oficjalnie niedawno wydana strategia city builder SteamWorld Build doczekała się darmowej aktualizacji Jingle Bolts. W ten sposób w świecie gry zagoszczą dekoracje związane z Bożym Narodzeniem i doskonałą, śnieżną zabawą!

Thunderful Development wraz z The Station zdecydowało się wczoraj ogłosić oraz wprowadzić zupełnie nową aktualizację do swojej ostatniej gry SteamWorld Build.

Tym razem autorzy zdecydowali się przygotować dawkę zawartości, która do steampunkowego Dzikiego Zachodu robotów elementy odwołujące się do świąt Bożego Narodzenia.

Przeczytaj też:

 

Świąteczna choinka, czapeczki czy bałwanki to jedynie część z atrakcji, które będziemy mogli wykorzystać, tworząc sobie niezwykle przyjemny klimat.

Ciepło przyjęta gra może liczyć także w 2024 roku na kolejną porcję atrakcji, nowości oraz poprawek. Co prawda nie poznaliśmy dokładnych planów, niemniej Thunderful Games od lat jest znane ze sporego i długiego procesu dbania o swoje tytuły i ich społeczność fanów.

SteamWorld Build ukazało się na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5 w dniu 1 grudnia 2023.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners