Stellaris Federations z datą premiery! Polityka wejdzie do gry już...
lubiegracnews Stellaris Federations z datą premiery! Polityka wejdzie do gry już...
| 2 marca 2020, 21:00
Paradox Interactive oficjalnie ogłosił datę premiery dodatku Stellaris Federations, a co za tym idzie polityczna gra rozpocznie się już za....
NajwiÄ™kszy wydawca i producent zajmujÄ…cy siÄ™ strategiami - Paradox Interactive ogÅ‚osiÅ‚ datÄ™ premiery kolejnego dodatku do swojego hitu Stellaris, który na komputerach osobistych niebawem siÄ™ rozszerzy.
Dodatek Federations zagoÅ›ci na PC już 17 marca, kiedy bÄ™dziemy siÄ™ mogli zapoznać ze znacznym rozbudowaniem akcentów strategicznych oraz taktycznych.
System Federacji zostaÅ‚ znaczÄ…co rozszerzony w wyniku czego skorzystać bÄ™dziemy mogli z wiÄ™kszej iloÅ›ci taktycznych narzÄ™dzi, dziÄ™ki którym nasze dziaÅ‚ania i wpÅ‚yw bÄ™dÄ… wiÄ™ksze. Ostatecznie bÄ™dziemy mogli dołączyć do sojuszy skoncentrowanych na handlu, obronie oraz zjednoczeniu skupionemu na walce o zdominowanie Å›wiata przedstawionego.
Społeczność galaktyczna będzie miała większy wpływ na nasze działania oraz na relacje zachodzące w świecie przedstawionym w wyniku czego, musimy na każdym kroku uważać na niebezpieczeństwa.
System poczÄ…tków zapewni nam okazjÄ™ do odkrycia przeszÅ‚oÅ›ci naszej cywilizacji oraz poprzedników, którzy przez dÅ‚ugi czas kreowali bazÄ™ pod Å›wiat przedstawiony.
Rozgrywka wzbogaciÅ‚a siÄ™ także o zupeÅ‚nie nowe konstrukty, dziÄ™ki którym bÄ™dziemy dysponować zupeÅ‚nie nowymi maszynami czy jednostkami, które znaczÄ…co wzmocniÄ… nasze dziaÅ‚ania.
Stellaris Federations ukaże się 17 marca 2020 roku na komputerach osobistych.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu