Kompaktowa strategia Stellaris Nexus trafiła do Wczesnego Dostępu

lubiegrac news Kompaktowa strategia Stellaris Nexus trafiła do Wczesnego Dostępu
Kompaktowa strategia Stellaris Nexus trafiła do Wczesnego DostępuTamer Adas | 14 grudnia 2023, 16:00

Oficjalnie dwa dni temu Stellaris Nexus trafiło do Wczesnego Dostępu, dzięki czemu gracze mogą sprawdzić tytuł Whatboy Games oraz Paradox Arc. Czas na zmniejszenie skali znakomitej strategii, dostępnej w formie mini z intensywniejszymi doznaniami.

Na przestrzeni lat Stellaris okazało się sporym hitem, który w eksperymentalnej linii Paradox Arc doczeka się intrygującego rozwinięcia. Zgodnie z wizją autorów tym razem fani, a w szczególności osoby, które odbiły się od zbyt dużej ilości zawartości, skali oraz czasu, jaki jest potrzebny na pełne przejście.

Propozycja wyprodukowana przez studio Whatboy Games oferuje graczom godzinną sesję, w ramach której zdecyduje się, która frakcja ostatecznie zdominuje pozostałe i doprowadzić do swojego zwycięstwa.

Zapoznaj się również z: Najbardziej obiecujące nadchodzące gry strategiczne zdają się być gwarancją dla fanów, że będą mieli z czym spędzić wolny czas!

W ramach Wczesnego Dostępu gracze mogą się zapoznać z przygotowaną zawartością, która będzie w kolejnych tygodniach oraz miesiącach rozwijana poprzez regularnie udostępniane aktualizacje.

Teoretycznie ten etap rozwoju ma trwać pół roku, ale jak doskonale wiemy, na przestrzeni takiego okresu czasu sytuacja potrafi się dynamicznie zmienić. Rozszerzona zawartość może być jednak warta odczekania dłuższego okresu czasu.

Stellaris Nexus zagościło na komputerach osobistych we Wczesnym Dostępie 12 grudnia 2023 r.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners