Stitch z Lilo i Stitch będzie gwiazdą 3 sezonu Wczesnego Dostępu Disney Speedstorm!

lubiegrac news Stitch z Lilo i Stitch będzie gwiazdą 3 sezonu Wczesnego Dostępu Disney Speedstorm!
Stitch z Lilo i Stitch będzie gwiazdą 3 sezonu Wczesnego Dostępu Disney Speedstorm!Tamer Adas | 27 czerwca 2023, 10:00

Francuski Gameloft zdecydował się zapowiedzieć, że największą gwiazdą 3 sezonu gry Disney Speedstorm został Stitch, słynny kosmita z kochanej animacji Disney'a, wsiadający za kierownicę swojego niezwykłego bolidu!

Wczesny Dostęp Disney Speedstorm trwa, a studio Gameloft zdecydowało się zdradzić pierwsze szczegóły dotyczące kolejnego sezonu gry wyścigowej, która w cenionym zręcznościowym stylu zagwarantuje graczom możliwość wcielenia się w ukochanego przez wielu Stitcha!

Bohater, który stworzył doskonały duet z Lilo już niebawem zasiądzie za kierownicą, stając do rywalizacji o jak najlepsze miejsca na szeregu dostępnych map, które już teraz cieszyły się sporym uznaniem i zainteresowaniem.

Zapoznaj się również z: Growy World of Darkness powrócił na dobre i otwiera się na wszystkich! Czym jest ten świat i system?

Co ciekawe, w tym przypadku mamy do czynienia z... zapowiedzią zaledwie jednego z kilku nowych postaci, które już niebwem zagoszczą na serwerach gry wyścigowej, co dotychczas ograniczało się do pojedynczej gwiazdy. Niestety więcej szczegółów dotyczących przygotowywanych jeszcze nie znamy, ale ponownie możemy oczekiwać niespodzianki.

Disney Speedstorm trafiło na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5 we Wczesnym Dostępie wczoraj, 18 kwietnia 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners