Storyteller, pomysłowa gra logiczna, oparta na budowaniu historii z premierą na urządzeniach mobilnych i aktualizacją

lubiegrac news Storyteller, pomysłowa gra logiczna, oparta na budowaniu
Storyteller, pomysłowa gra logiczna, oparta na budowaniu historii z premierą na urządzeniach mobilnych i aktualizacjąAgata Dudek | 2 października 2023, 19:00

Po swojej premierze, tym razem na urządzeniach mobilnych, na platformie Netflix jest już niezwykle pomysłowa gra logiczna, stworzona przez niezależnego twórcę, której fabuła opiera się na budowaniu historii. Gra nosi tytuł Storyteller i wraz z debiutem na nowych platformach zyskała także aktualizację i nowy, filmowy zwiastun. 

Niezależny twórcy, jakim jest Daniel Benmergui oraz Annapurna Interactive ogłaszają premierę przygodowej gry logicznej, o wyjątkowej formie, czyli własnej tworzonej treści, o tytule Storyteller, która zadebiutowała na nowych platformach. Tym razem dostępna jest na urządzeniach mobilnych, za pośrednictwem platformy Netflix, dla posiadaczy abonamentu w tym serwisie. 

Zapoznaj się także z: Canal+ online - premiery październik 2023 roku, wśród nich horror Lamb, Masz ci losy czy Prześwietlenie

Storyteller, gra niezależnego twórcy, która ma na swoim koncie już kilka ważnych nagród, miała swoją premierę na komputerach i Nintendo Switch, w marcu tego roku. Kilka miesięcy później zadebiutowała także na urządzeniach mobilnych, na jakich dostępna jest z aktualizacją pełną nowych historii i postaci do zabawy. Jednocześnie bezpłatną aktualizacją mogą, za darmo, pobierać także posiadacze gry na PC na Steam oraz na konsolę Nintendo Switch. 

Przeczytaj również:

 

Storyteller to jak już wspominaliśmy gra, która zbierała już wiele nagród, stworzona w rysunkowym stylu, o nietypowej rozgrywce, która skupiona jest na budowaniu własnej historii. To gracz wpływa na opowieść, tworzy własne postaci, a następnie wokół nich buduje jakąś opowieść. Może ona dotyczyć miłości, może to być trzymająca w napięciu historia pełna intryg, potworów i zdrady. A może to również być kryminalna opowieść o zbrodni, bądź zbrodniach. 

Gra dostępna na komputery osobiste, Nintendo Switch oraz iOS i Android na Netflix. 

Karta na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

1234567891011
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners