Szef Take-Two jest pewny terminu, w jakim dojdzie do premiery GTA 6

lubiegrac news Szef Take-Two jest pewny terminu, w jakim dojdzie do premiery GTA 6
Szef Take-Two jest pewny terminu, w jakim dojdzie do premiery GTA 6Tamer Adas | 21 maja 2024, 23:55

Dyrektor generalny Take-Two Interactive Strauss Zelnick w wywiadzie zdradził, że jest pewny terminu premiery GTA 6, które ma dostarczyć graczom oczekiwaną jakość oraz satysfakcję z zabawy.

Rockstar Games i Take-Two niedawno w zasadzie zapowiedziały, kiedy dojdzie do udostępnienia nowego rozdziału słynnej serii GTA. Tymczasem tym razem zdecydował się wypowiedzieć samo Strauss Zelnick, który jak sam stwierdził, jest przekonany o tym, że szósta odsłona zadebiutuje zgodnie z planem.

Jedna z najważniejszych premier nie tylko przyszłego roku zgodnie z ostatnim wywiadem nie jest zagrożona, zatem fani będą mieli możliwość przeniesienia się między innymi do Vice City, aby móc delektować się nową jakością oraz potencjalnym super fenomenem.

Zapoznaj się też z: Fani obstawiają, że mapa Grand Theft Auto 6 będzie wyraźnie większa niż ta z GTA 5

Przyszłoroczna jesień to czas, gdy dojdzie do debiutu, który ma być pozbawiony problemów związanych z błędami czy nie dociągnięciami. Obecne oraz przyszłe miesiące mają zagwarantować graczom możliwość otrzymania produktu, który spełni ich oczekiwania oraz nadzieje na kolejny super hit.

Niespotykane wymagania powodują, że producenci oraz wydawca zachowują spore przywiązanie do detali, starając się krok po kroku dbać o każdy element, aby ostatecznie nie zawieść. Co ciekawe Zelnick zapewnił, że nawet i jego korporacja nie jest odporna na żadne poślizgi. Niemnie lata doświadczeń spowodowały, że termin debiutu był przemyślany.

Wyczekiwane Grand Theft Auto 6 ma się ukazać w 2025 roku na PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/take-two-boss-highly-confident-in-grand-theft-auto-6-release-timing/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners