Studio Gameloft zapowiedziało Disney Dreamlight Valley!

lubiegrac news Studio Gameloft zapowiedziało Disney Dreamlight Valley!
Studio Gameloft zapowiedziało Disney Dreamlight Valley!Afel10 | 29 kwietnia 2022, 12:05

Została zapowiedziana gra Disney Dreamlight Valley od studia Gameloft. Tytuł ma zadebiutować w przyszłym, 2023 roku i stanowiąc darmowe doświadczenie dla wielu graczy.

Czym jest Disney Dreamlight Valley? To nadchodząca darmowa gra przygodowa, w której gracz będzie miał możliwość stworzyć swojego spersonalizowanego awatara i wyruszyć na czarującą podróż obok znanych i lubianych postaci Disneya i Pixara.

Zapoznaj się także z: Farm Manager 2022 jest już dostępny na PS4 i PS5! Gra dziś trafiła na obie konsole Sony

Gracz przybywający do świata Dreamlight Valley wyruszy, by wykonać pewne zadanie, celem gracza jest przywrócenie niegdyś idyllicznej wioski, teraz opuszczonej po tajemniczym wydarzeniu. Gracze odkryją tajemnicze sekrety, zobaczą różnorodne królestwa inspirowane klasycznymi światami Disneya i Pixara.

Gracze spotkają również znane oraz lubiane postacie, takie jak Myszka Miki, Króla Lwa, Małą Syrenkę i wiele więcej postaci należących do wspomnianych firm.

W Dreamlight Valley będzie można również samodzielnie zaprojektować wioski Disneya i Pixara swoich snów, od zaśnieżonych gór z Mroźnych Wzgórz do Spokojnej Łąki. Rozgrywka zaoferuje mnóstwo opcji dostosowania awatarów, domków i wiosek.

„Disney Dreamlight Valley da naszym fanom możliwość napisania własnej historii i zbudowania swojego idealnego życia Disneya i Pixara w ciągu bogato szczegółowego świata wypełnionego postaciami z niektórych najbardziej kultowych historii” – powiedział LuigiPriore, wiceprezes Disney i Pixar Gry. „Jesteśmy podekscytowani słysząc opinie od naszych odbiorców przez cały czas rozwoju tego tytułu we współpracy z utalentowanym zespołem w Gameloft, aby ożywić Disney Dreamlight Valley”.

 

Disney Dreamlight Valley ma zadebiutować w 2023 roku jako darmowa gra. Produkcja będzie dostępna na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners