
Aktualizacja Suffer No Sin trafiła do Darkest Dungeon II, rozszerzając Wczesny Dostęp o kolejną postać w postaci The Vestal, możliwej do pokierowania już na Epic Games Store! Co jeszcze pojawiło się na serwerach?
Wyczekiwany rogalik doczekaÅ‚ siÄ™ wprowadzenia nowej aktualizacji Suffer No Sin, majÄ…cej zapewnić fanom zupeÅ‚nie nowe pole atrakcji, dostÄ™pne już teraz na serwerach. PoÅ›ród nowoÅ›ci najważniejszÄ… jest dodanie uwielbianej przez fanów The Vestal!
Zapoznaj siÄ™ również z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy siÄ™ jako zarzÄ…dzajÄ…cych, a gdzie zmierzymy siÄ™ z ekstremalnymi warunkami?
Red Hook Studios zdecydowaÅ‚o siÄ™ ponownie zaoferować wszechstronnÄ… wojowniczkÄ™, która łączy w sobie tanka oraz postać leczÄ…cÄ…, która jednoczeÅ›nie potrafi skutecznie ranić rywali znajdujÄ…cych siÄ™ na tyÅ‚ach.
Wraz z każdym pokonanym rywalem Vestal zwiÄ™ksza swój poziom PrzekonaÅ„, który przeÅ‚oży siÄ™ na jeszcze lepszÄ… skuteczność ataków oraz dziaÅ‚aÅ„ leczÄ…cych nasz zespóÅ‚ bohaterów.
To zapewne jedna z ostatnich aktualizacji przed wydaniem peÅ‚nej wersji drugiego Darkest Dungeon, który zgodnie z niedawnym ogÅ‚oszeniem ma zagoÅ›cić na rynku na poczÄ…tku maja, czasu zatem pozostaje coraz mniej na ostatnie szlify...
Pełna wersja Darkest Dungeon 2 ukaże się 8 maja 2023 roku na komputerach osobistych (Epic Games Store i Steam).
Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
źródło: Informacja prasowa
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu