Sukcesja, wielokrotnie nagradzany serial HBO zostanie w pierwszym sezonie wyemitowany w telewizji, na TVN

lubiegrac newsy filmowe Sukcesja, wielokrotnie nagradzany serial HBO zostanie w
Sukcesja, wielokrotnie nagradzany serial HBO zostanie w pierwszym sezonie wyemitowany w telewizji, na TVNAgata Dudek | 21 lutego 2023, 23:00

Sukcesja, wielokrotnie nagradzany serial HBO zostanie w pierwszym sezonie wyemitowany w telewizji, na TVN. Pierwszy odcinek zobaczymy już w marcu. 

Warner Bros. Discovery zamierza wprowadzić do telewizji, do jednego ze swoich kanałów, a jest to TVN serial, który emitowany jest na platformie HBO Max. jest to nie byle jaka produkcja, bo wielokrotnie nagradzany dramat Sukcesja, który doczekał się już czterech sezonów. Pierwszy będziemy mogli oglądać na TVN. 

Zapoznaj się również z: The Gab, eksploracyjny przygodowy thriller opowiadający o ludzkim cierpieniu i pewnej chorobie genetycznej

O czym jest Sukcesja?

Serial Sukcesja to dramat produkcji amerykańskiej, który, jak już wspominaliśmy doczekał się na platformie HBO Max trzech sezonów, a czwarty będzie można tam oglądać już w marcu. Produkcja ma na swoim koncie mnóstwo prestiżowych nagród, w tym pięć nagród Zloty Glob, aż czterdzieści trzy inne i wiele więcej nominacji. Serial miał swój początek w roku 2018. Wtedy to zadebiutował jego pierwszy sezon, który już w marcu zostanie wyemitowany w pierwszym odcinku na TVN. 

Fabuła serialu Sukcesja skupia się wokół rodziny Royów, która jest właścicielami jednej z największych korporacji medycznych, jakie istnieją na świecie, zwanej Waystar Royco. Głową rodziny i szefem rodzinnego biznesu jest Logan Roy. Gdy mężczyzna ogłasza chęć przejścia na emeryturę, rozpoczyna się walkę o władzę, która przynosi ze sobą zaskakujące zwroty akcji. 

Obsada Sukcesja

W obsadzie serialu Sukcesja znaleźli się: Brian Cox jako Logan Roy, Jeremy Strong jako Kendall Roy, Kieran Culkin jako Roman Roy, Sarah Snook jako Siobhan "Shiv" Roy, Nicholas Braun jako Greg Hirsch, Matthew Macfadyen jako Tom, Hiam Abbass jako Marcia Roy, Alan Ruck jako Connor Roy i Rob Yang jako Lawrence. 

Zapoznaj się również z: VOD.pl, odświeżona platforma z darmowymi treściami przerywanymi reklamami już dostępna

Twórcą serialu Sukcesja jest Jesse Armstrong, mający na swoim koncie także serial Co robimy w ukryciu czy miniserial Babylon. 

Odcinki Sukcesja

Serial Sukcesja to produkcja, która, jak na razie przewidziana jest na cztery sezony. Pierwszy i drugi liczy sobie po 10 odcinków. Kolejny, trzeci to odcinków 9, a zapowiadany na miesiąc marzec czwarty to ponownie 10 odcinków. Całość liczy sobie zatem 39 odcinków.

Na TVN zobaczymy pierwszy sezon, czyli wspomniane 10 odcinków. 

Sezony Sukcesja

Serial Sukcesja, tak jak napisaliśmy powyżej, liczy sobie trzy dostępne do tej pory sezony. Czwarty będzie miał swoją premierę na platformie już w marcu. 

Kiedy zadebiutuje Sukcesja?

Serial Sukcesja miał swoją premierę w pierwszym sezonie w roku 2018. Ten sezon trafi na kanał TVN. Pierwszy odcinek będziemy mogli obejrzeć już 7 marca 2023 roku, o godzinie 23:25. Kolejne pojawiać się będą sukcesywnie. Będą emitowane we wtorki, o godzinie 23:40. 

Przeczytaj również: SkyShowtime już po swoim debiucie na polskim rynku, z połową ceny za subskrypcję. Czas promocji ograniczony!

Wszystkie sezony serialu są do obejrzenia na HBO Max, na którym oglądamy teraz świetnie przyjęty serial The Last of Us. Kolejny sezon na platformie HBO Max ma pojawić się w pierwszy odcinku 26 marca 2023 roku. Zapowiedź sezonu w postaci zwiastuna od HBO Max Polska możecie zobaczyć poniżej. 

Zwiastun Sukcesja

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Tagi: serial, premiera,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners