Strategia fantasy Super Fantasy Kingdom trafiła do portfolio Hooded Horse!

lubiegrac news Strategia fantasy Super Fantasy Kingdom trafiła do portfolio Hooded Horse!
Strategia fantasy Super Fantasy Kingdom trafiła do portfolio Hooded Horse!Tamer Adas | 10 sierpnia 2023, 17:50

Super Fantasy Kingdom, zmierzająca na 2024 rok strategia oficjalnie trafiła do portfolio Hooded Horse, amerykańskiego wydawcy, który zapewni zespołowy Feryaz Beer możliwość spokojnego dopracowania swojego tytułu w kolorowym świecie fantasy z roguelite'ową nutką.

Hooded Horse oficjalnie ogłosiły, że na mocy podpisanej umowy z Feryaz Beer do ich wydawniczego portfolio dołącza gra Super Fantasy Kingdom, przyjemnie zapowiadająca się strategia w świecie fantasy.

Produkcja, która w zaledwie trzy tygodnie zgromadziła przeszło 85 tysięcy zapisów do Listy Życzeń, w przyszłym toku ma zaoferować graczom możliwość wskoczenia do zabawnego i niezwykłego świata, w którym nasz bohater zmierzy się z licznymi hordami potworów.

Przeczytaj też: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

W trakcie przygody zarządzać trzeba będzie licznymi zasobami, środkami, podejmowaniem odpowiednich wyborów oraz braniem na siebie całej odpowiedzialności za podejmowane decyzje, które w roguelite'owej formule mają jeszcze poważniejsze konsekwencje.

Zainteresowany tym projektem osoby mogą się już teraz zapoznać z wersją demonstracyjną, otwierającą przed społecznością możliwością wskoczenia do skrawka zabawy oraz przedsmaku kolejnych wydarzeń i sesji.

Super Fantasy Kingdom ma trafić na komputery osobiste w pełnej wersji w 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners