Tak prezentuje się niezwykły świat gry Wizard With a Gun. Czego się możemy spodziewać

lubiegrac news Tak prezentuje się niezwykły świat gry Wizard With a Gun. Czego się możemy spodziewać
Tak prezentuje się niezwykły świat gry Wizard With a Gun. Czego się możemy spodziewaćTamer Adas | 3 października 2023, 17:50

Świat przedstawiony będzie bez wątpienia sporą zaletą gry Wizard With a Gun, która poprzez różnorodne lokacje oraz budynki ze specjalnymi ulepszeniami i bonusami zapewnią nam jeszcze wyższy poziom satysfakcji z odbywania coraz dłuższych magicznych wypraw.

Studio Galvanic Games oraz wydawca Devolver Digital zdecydowały się zaprezentować nowy materiał wideo, który w ramach formuły dziennika deweloperskiego omawia najważniejsze aspekty świata przedstawionego, który gracze będą mogli jeszcze w tym miesiącu odkrywać.

Przygotowane niezwykłe połączenia magii oraz rusznikarskiej roboty to tylko początek niespodzianek, które można odkrywać w trakcie przemierzania różnorodnych krain. Nie brakuje przestrzeni mroźnych, wodnych czy tych wypełnionych mrokiem, gdzie oprawa graficzna łączy się bezpośrednio z rozgrywką.

Zapoznaj się także z/Przeczytaj też/również z: Polski RPG Zoria Age of Shattering pojawi się na targach Poznań Game Arena 2023!

Aby móc toczyć jeszcze dłuższe wyprawy, będziemy dążyć do ulepszenia swojego wyposażenia oraz wpływu na rzeczywistość, w czym niezwykle przydatne będą specjalnie przygotowane narzędzia oraz ścieżki, które mogą zaskoczyć fanów tego typu tytułów.

Najnowszy dziennik to także naprawdę niezłe wyeksponowanie ładnej i starannie wykonanej oprawy graficznej, która nie tylko wpada w oko, ale także dostarcza graczom wiele przyjemności ze względu na nieźle zrealizowane animacje oraz rysunki i oryginalne projekty, które spójnością naprawdę wiele zyskują razem.

Wspomniana produkcja Wizard With a Gun ma premierę zaliczyć 17 października 2023 r. na Xbox Series SXbox Series X, komputerach osobistych i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners